Esmeralda Godlewska pokazała ciążowy brzuszek! Tak ślicznej sesji nie miała nawet Ania Wendzikowska!

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Esmeralda Godlewska pochwaliła się starym zdjęciem z czasów ciąży. Zrobiła to na specjalne życzenie fana. Chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć z celebrytką?

Esmeralda Godlewska cały czas podtrzymuje gorącą atmosferę wokół siebie. Na gorącą prośbę jednego z internautów opublikowała na Instagramie zdjęcie z czasów, kiedy nosiła w brzuszku swoje maleństwo. Celebrytka po ciąży nie zniknęła z życia publicznego i wciąż jest gotowa na realizację nowych pomysłów, które pojawiają się w jej głowie. Ostatnio wzięła udział w walce z Martą Linkiewicz podczas Fame MMA. Mimo że przegrała pojedynek w klatce, to nie przejęła się tym za bardzo i w dalszym ciągu wykorzystuje swoją popularność. Dla jedynych jest pośmiewiskiem i karykaturą kobiety, a inni są w niej wręcz zakochani.

Instagram daje gwiazdom wielkie możliwości zaistnienia w Internecie i z każdą aktualizacją tej aplikacji możemy znaleźć nowe funkcje. Jedną z nich jest możliwość zadawania pytań na Instastories. Sympatyk Esmeraldy nie mógł zmarnować tej szansy i postanowił trafić w sedno:

Pokażesz swoje zdjęcie, gdy byłaś w ciąży? – zapytał.

Na odpowiedź celebrytki nie musieliśmy długo czekać. Gwiazda pochwaliła się okrągłym brzuszkiem, na którym dumnie obejmuje swoje krągłości. Fotografia przedstawia modelkę siedzącą na pikowanej kanapie w bardzo seksownej bieliźnie. Oczywiście Godlewska musiała wykorzystać wszystkie swoje atuty, które są wabikiem na mężczyzn. Na fotografii możemy zobaczyć jej okazały biust oraz pełne usta.

Myślicie, że taka sesja zdjęciowa to dobry pomysł na uwiecznienie wspomnień?

Zobacz: Esmeralda Godlewska została brutalnie pobita! Partner urządził jej piekło: “Dla mojej rodziny to chodzący ideał” [WIDEO]

Zobacz: Esmeralda Godlewska wyjawiła pikantne historie z życia Sylwii S.! Ostro skomentowała aferę z Jarosławem Bieniukiem

Zobacz: Małgorzata Godlewska bez makijażu to inna osoba! Seksbomba pokazała zmarszczki, piegi i przebarwienia na cerze

 


Esmeralda Godlewska, fot. Instagram

Esmeralda Godlewska, fot. Instagram

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×