Esmeralda Godlewska wyjawiła pikantne historie z życia Sylwii S.! Ostro skomentowała aferę z Jarosławem Bieniukiem

Esmeralda Godlewska opowiedziała o swojej znajomości z Cassandrą Sylwią S. i stanęła w obronie Jarosława Bieniuka. Celebrytka zabrała głos w sprawie. Jej zdaniem ojciec dzieci Anny Przybylskiej jest niewinny.

Sprawą aresztowania Jarosława Bieniuka i oskarżenia go o gwałt żyje od kilku dni cała Polska. Nikt nie spodziewał się, że przykładny ojciec zostanie wplątany w tak nieprzyjemną aferę. W jego obronie stanęło do tej pory mnóstwo osób, a on sam po wyjściu z aresztu w oficjalnym oświadczeniu poinformował, że jest niewinny:

Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych.

Wsparcie dla piłkarza ostatnio wyraziła Esmeralda Godlewska, która swój wywód rozpoczęła od wspomnień związanych z mężczyzną:

Poznałam Jarosława Bieniuka parę lat temu. Jest miłym, kulturalnym, mężczyzną, przeżył okrutne chwile w momencie odejścia jego miłości życia, po części starałam się mu pomoc psychicznie. Miał chwile załamania, nikt z nas nie jest super bohaterem – zaczęła.

Kim jest Cassandra, Sylwia S.?

Celebrytka nie tylko stanęła w obronie kolegi, ale poszła o krok dalej i powiedziała co myśli o ofierze gwałtu. Okazuje się, że Godlewska zna Sylwię S., która w tabloidach dorobiła się pseudonimu Cassandra. Z opisu gwiazdy Fame MMA 3 wynika, że „ofiara” Bieniuka prowadzi dość rozwiązły tryb życia:

Zarzuty wobec niego są niezwykle przemyślane przez rzekomą ,,ofiarę” oraz jej współpracowników aby zniszczyć jego wizerunek i powiększyć stan swojego konta. To silny, dzielny mężczyzna po przejściach. Kocha swoje dzieci, jest wspaniałym ojcem. W tej sprawie, powinna zostać ukarana kobieta, która próbuje zniszczyć mu reputację oraz obraz ojca w oczach jego dzieci… ludzie nie dajcie się oszukać podłej, wyrachowanej prostytutce, liczącej na pieniądze od tego poczciwego człowieka! Podziwiam go za silę charakteru oraz za to, że za własnymi dziećmi stoi murem – czytamy.

Co jeszcze wiemy na temat Sylwii S? Z dotychczasowych informacji, jakie opublikowane zostały przez portal Onet, możemy dowiedzieć się, że Cassandra ma 29 lat i zna się z Jarosławem Bieniukiem od co najmniej 2015 roku – to właśnie wtedy Sylwia i były partner Anny Przybylskiej wybrali się na wspólne wakacje razem ze znajomymi, towarzyszyli im m.in Borys Szyc i ówczesna partnerka sportowca, Martyna Gliwińska. S. ma na swoim koncie mroczną przeszłość, była bowiem uczestniczką głośnej afery Krystka:

Wybuchła ona 2 miesiące po wykonaniu wspomnianej fotografii. Wyszło wtedy na jaw, że blisko 40-letni Krystian W. uwodził nastolatki, które później miał odurzać, gwałcić i zmuszać do prostytucji. Pojawiły się też sadomasochistyczne motywy. Marcin T. miał z kolei oferować niektórym uczennicom pracę w Zatoce Sztuki. Według informacji Onetu, Cassandra miała związki z jego dyskotekowym królestwem już w 2010 r.! Szukała dla niego pracownic okraszając internetowe ogłoszenia swoimi półnagimi zdjęciami. W odważnych stylizacjach brała też udział w klubowych wydarzeniach – relacjonuje „Fakt”.

Mamy nadzieję, że sprawa rzekomego gwałtu zostanie szybko rozwiązana.

View this post on Instagram

Poznałam Jarosława Bieniuka pare lat temu. Jest miłym, kulturalnym, mężczyzna, przeżył okrutne chwile w momencie odejścia jego miłości życia, po części starałam się mu pomoc psychicznie … miał chwile załamania – nikt z nas nie jest super bohaterem. Przepięknej i cudownej aktorki Ani Przybylskiej. Zarzuty wobec niego są niezwykle przemyślane przez rzekomą,, ofiarę” oraz jej współpracowników aby zniszczyć jego wizerunek i powiększyć stan swojego konta . To silny, dzielny mężczyzna po przejściach. Kocha swoje dzieci, jest wspaniałym ojcem.. w tej sprawie, powinna zostać ukarana kobieta, która próbuje zniszczyć mu reputację oraz obraz ojca w oczach jego dzieci… ludzie nie dajcie się oszukać podłej, wyrachowanej prostytuce, liczącej na pieniądze od tego poczciwego człowieka ! #bieniuk #stophipokryzji @jaretpalmer Podziwiam go za silę charakteru oraz za to, że za własnymi dziećmi stoi murem. Dość oczerniania, niewinnego człowieka, na którym pewna,, dama” kurewsta-tzn. Królestwa ). Znana na cale pomorze …Chce pogrążyć tego mężczyznę ! Stop! #sylwiasz do więzienia za sutenerstwo i wyimaginowane zdarzenia w twojej głowie, to nie może zostać bez ukarana tej kobiety, która nawet niepełnoletnie, nieświadome dziewczyny z Np. Ukrainy zmusza do seksu. Wybitnie… bezczelnie.. Dla niej liczy się tylko pieniądz. Jesteś zerem. Jarek jesteśmy z Tobą????

A post shared by Esmeralda???? (@esmeralda_godlewska) on

ZobaczRzekoma ofiara Jarosława Bieniuka chciała ugody. Zażyczyła sobie kwoty z kosmosu

Zobacz: Jarosław Bieniuk straci fortunę przez fałszywe zarzuty? Specjalista od marketingu nie ma wątpliwości

Zobacz: Co Jarosław Bieniuk robił z Sylwią S. w hotelu? Nagranie z monitoringu rozwiewa wątpliwości!

 


Oliwia Bieniuk z tatą nad morzem

Oliwia Bieniuk z tatą nad morzem

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Esmeralda Godlewska w Pytaniu na śniadanie

Esmeralda Godlewska w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×