Szukaj

Esmeralda Godlewska rozpuściła kwas w ustach i pokazała naturalne piękno: „Takie maciupeńkie”. Szybko pożałowała metamorfozy

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska pokazała, jak naprawdę wyglądają jej usta. Celebrytka rozpuściła kwas hialuronowy i szybko pożałowała swojej decyzji. Słusznie?

Esmeralda Godlewska to idealny przykład na to, że śpiewać każdy może. Celebrytka znana jest z braku swoich umiejętności wokalnych oraz uporu w dążeniu do celu. Niezrażona krytycznymi opiniami spełnia się jako aspirująca piosenkarka i fighterka. Szersza publiczność kojarzy ją głównie z rodzinnych skandali oraz prowokującego i wyzywającego wizerunku.

Zobacz: Patologia. Godlewska publicznie o uzależnieniach swojej siostry. Nie jest dobrze [WIDEO]

Esmeralda Godlewska z naturalnymi ustami

Wydawałoby się, że w kontekście celebrytki nic nas już nie zaskoczy. Jednak byliśmy w błędzie. Esmeralda zamieściła na swoim profilu na Instagramie sensacyjne nagranie, na którym chwali się, że rozpuściła kwas hialuronowy w ustach, dzięki czemu wróciły one do naturalnego rozmiaru.

Zobacz: Esmeralda Godlewska wraca do Fame MMA, ale to nie ona jest największa sensacja! Pojawi się też gwiazda Big Brothera!

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Czy to kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi, a może prawdziwa potrzeba głębokiej przemiany i chęć powrotu do naturalnego wyglądu? Komentarz Esmeraldy raczej rozwiewa wszystkie wątpliwości:

To są moje naturalne usta, kwas się całkowicie rozpuścił. Nie miałam takich małych ust z natury, ale w końcu widać kształt tych ust, takie maciupeńkie. Ale ja nie czuję się dobrze w małych ustach, więc będziemy je delikatnie powiększać – dół i łuk. Nie czuję się dobrze w takich ustach jednak. Ja muszę mieć duże usta, w takich nie jestem Esmeraldą. To nie jestem już ja.

Naszym zdaniem Godlewska z naturalnymi ustami wygląda świetnie. Proporcje jej twarzy stały się o wiele lepsze i uwaga nie skupia się tylko na wargach wypełnionych po brzegi kwasem hialuronowym.

Zobacz: Esmeralda Godlewska została brutalnie pobita! Partner urządził jej piekło: „Dla mojej rodziny to chodzący ideał” [WIDEO]


Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska 2 - Kopia
Esmeralda Godlewska bez makijażu

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×