Wystylizowana Esmeralda Godlewska sobotni wieczór spędza w ramionach przystojniaka. Już na pierwszy rzut oka widać, jak wiele ich łączy

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska kilka tygodni temu wróciła na Instagram, a tu takie rewelacje. Pokazała nowego partnera. Nie szczędzą sobie czułości. Padła poważna deklaracja.

Esmeralda Godlewska jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. W mediach zasłynęła kilka lat temu, gdy wraz z siostrą Małgorzatą wrzuciła do sieci covery świątecznych hitów. Z uwagi na to, że ich wykonania były dalekie od ideału, w krótkim czasie zdobyły ogromną popularność. Z czasem zaczęły nagrywać również własne teledyski, które wielokrotnie wywoływały uśmiech na twarzach melomanów. Wiele osób zaczęło bliżej przyglądać się temu, jak wygląda ich życie prywatne.

Esmeralda, która naprawdę ma na imię Monika, od momentu gdy weszła do świata show-biznesu, wzbudza mnóstwo kontrowersji. Sama wywołała kilka głośnych afer i wywlekała na światło publiczne skrywane tajemnice swoich sióstr. Publicznie zaatakowała m.in. Magdalenę. Wyznała między innymi, że ta trudni się prostytucją, co zostało zdementowane.

Esmeralda Godlewska pokazała partnera

Godlewska nie daje o sobie zapomnieć i od czasu do czasu wzbudza kontrowersje. W ostatnim czasie zmroziła krew w żyłach swoim fanom, publikując na Instagramie informację o swojej śmierci. Na profilu, który prowadzi, udostępniła własny nekrolog oraz czarno-białe zdjęcie. Jedna z jej sióstr zaniepokojona tą informacją wezwała policję, która ustaliła, że Monika jest bezpieczna.

Celebrytka na jakiś czas zniknęła z social mediów, ponieważ w tym czasie poddała się leczeniu psychiatrycznemu. Wszystko wskazuje na to, że terapia przyniosła oczekiwane efekty, bo kilka tygodni temu zaczęła publikować w social mediach kolejne kadry.

Okazuje się, że Esmeralda w międzyczasie zaczęła spotykać się z przystojnym mężczyzną. W sobotnie popołudnie udostępniła na swoim profilu kilka nagrań, na których szykowała się na ważne wyjście. Zapytała fanów m.in. o to, jaką fryzurę powinna wybrać. Koniec końców postawiła na loki, które podkreśliły jej urodę.

Kilka godzin później dodała kolejny film, na którym widać, jak przystojny mężczyzna daje jej namiętne buziaki w policzek. Na wideo słychać fragment dialogu zakochanych.

Niuniuś, co robisz? – zapytała Esmeralda.

Kocham cię Skarbie.

Influencerka niezwłocznie odniosła się do jego słów.

Mmm, też cię kocham.

Na tę chwilę nie wiadomo, kim jest tajemniczy mężczyzna z nagrania, jednak mamy nadzieję, że wkrótce celebrytka przedstawi go swoim fanom. W naszej galerii znajdziecie screeny, na których widać zakochanych.


Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×