Esmeralda Godlewska jest w ciąży? Pokazała wymowne zdjęcie krągłego brzuszka!

Esmeralda Godlewska jest w ciąży?

Esmeralda Godlewska jest w ciąży?

Esmeralda Godlewska w zawoalowany sposób przekazuje fanom, że spodziewa się dziecka? Tajemniczy wpis celebrytki poprzedzony zdjęciem ciążowego brzuszka poruszył media w Polsce. Czy niedługo powita na świecie kolejną pociechę? Co napisała?

Esmeralda Godlewska zaistniała w polskiej branży rozrywkowej przypadkiem, niespodziewanie i w dość, nie bójmy się tego powiedzieć, kontrowersyjny sposób. Przebojowe nagrania, na których śpiewała ze swoją siostrą największe hity wciąż krążą w sieci, a echo po wypadku samochodowym i walce podczas Fame MMA 3 jeszcze nie ucichło. Teraz wokół aspirującej bywalczyni salonów znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą jej dość tajemniczego wpisu w social mediach, w którym sugeruje, że spodziewa się dziecka!

Najpierw pochwaliła się zdjęciem ciążowego brzuszka – wyraźnie pobranym z internetu – szybko jednak zniknęło z jej profilu na Instagramie. Później dodała kolejny wpis, w którym wyraźnie zaznacza, że niedługo fani dowiedzą się o „dziele Boga” w jej życiu:

Przesyłamy dużo buziaków dla każdej mamy! Oh.. i Taty:) ???? oraz niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu. Pamiętaj, że nie liczy się to czego chcesz, liczy się to czego tak naprawdę, w głębi serca pragniesz:) Nie jest łatwo być samotną mamą, zwłaszcza ,że jak to śpiewa Brodka mial być ślub ???? ale odszedł do innej porzucając narzeczoną i wówczas, maleńkie dziecko 🙂 Od zawsze pragnęłam pełnej rodziny, sama pochodzę z wielodzietnej rodziny, w której się nie przelewało złoto ale jednak rodzice starali się jak mogli aby zaspokoić nasze podstawowe potrzeby i do tej pory są razem, od momentu zapoznania się to już 46 lat spędzonych wspólnie.. 🙂 jest nas 8 plus rodzice ( taka informacja dla tych, którzy wciąż pytają ile mam rodzeństwa 🙂 Jednak, zdarza się czasem tak, że Bóg ma dla nas inny plan niż nasze wizje przyszłości, często łączy ludzi w pary aby powstał OWY CUD 🙂

W komentarzach nie zabrakło oczywiście pytań o to, czy rodzina Godlewskiej wkrótce się powiększy. Jej bardzo niejasna i tajemnicza wiadomość poruszyła fanów – jak myślicie, faktycznie spodziewa się kolejnego dziecka z nowym facetem?

Zobacz: Pijana Esmeralda Godlewska żali się na przegraną walkę! “No k*rwa”. Oskarża sędziego i żąda rewanżu! [WIDEO]

Zobacz: Masakra na Fame MMA 3! Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska zakończyły bitwę w 1 rundzie! To było starcie tytanów! [WIDEO]

Zobacz: Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska na Fame MMA. Kto będzie miał szansę tę walkę oglądać z bliska?

 


Esmeralda Godlewska jest w ciąży?

Esmeralda Godlewska jest w ciąży?

Esmeralda Godlewska z kaszanką

Esmeralda Godlewska z kaszanką

Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska pogodziły się

Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska pogodziły się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×