Gwiazdy na 10. urodzinach ESKA TV: Gosia Andrzejewicz, Honka Biedronka, Madzia Official, Ola Kot

ESKA TV gwiazdy

Gwiazdy świętowały 10. urodziny ESKA TV, wśród nich m.in. Gosia Andrzejewicz, Ola Kot i Honorata Skarbek. Z tej okazji wybrały bardzo oryginalne kreacje. Kto pojawił się na imprezie? Zobacz zdjęcia.

ESKA TV świętuje dzisiaj swoje 10. urodziny! Z tej okazji zorganizowano imprezę z udziałem gwiazd pop (i nie tylko), które w blasku fleszy zaprezentowały swoje wyszukane kreacje. Patrząc na niektórych, można odnieść wrażenie, że zaliczyli już wizyty w sklepach z przebraniami na Halloween.

Na hucznej imprezie, z okazji jubileuszu istnienia popularnego kanału muzycznego, pojawili się m.in. doskonale znana widzom ESKI Gosia Andrzejewicz, dawno niewidziana Honorata Honka Biedronka Honey Skarbek, Madzia Wójcik w stroju idealnym na jogging, a także najpiękniejsza gwiazda stacji i zarazem obecna wizytówka Tańca z gwiazdami – seksowna Ola Kot.

Na ściance swoje stylizacje prezentowali również: Antek Smykiewicz, Ola Ciupa, Jankes, Lanberry, Sandra Kubicka, Rafał Brzozowski, Hanna Żudziewicz, Paulina Koziejowska, Saszan, Kasia Dziurska z chłopakiem, oraz liderka zespołu BOVSKA.

Kto wyglądał najciekawiej? My mamy aż kilku faworytów. 🙂

Zobacz: Julia Wieniawa w pomazanej kreacji na imprezie “Glamour”. Wyglądała sexy?


Gosia Andrzejewicz – ESKA TV 10-lecie

Gosia Andrzejewicz – ESKA TV 10-lecie

Honorata Skarbek – ESKA TV 10-lecie

Honorata Skarbek – ESKA TV 10-lecie

Ola Ciupa – ESKA TV 10-lecie

Ola Ciupa – ESKA TV 10-lecie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×