Szukaj

Śliczny Ernest z Top Model walczy z kompleksami! Wyżalił się fanom. Czego nie lubi w swoim wyglądzie?

Ernest Morawski z Top Model

Ernest Morawski z Top Model

Ernest Morawski podczas castingów zachwycił całe jury. Od samego początku było wiadomo, że z taką urodą może liczyć na miejsce w programie. Okazuje się jednak, że 20-latek ma kompleksy. Jakie?

Program Top Model na stałe wpisał się do ramówki stacji TVN. Już we wrześniu ruszyła kolejna 9. już edycja modowego show. Przez pandemię koronawirusa wszystko stało pod wielkim znakiem zapytania. Ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogły odbyć się na dotychczasowych zasadach. Sytuacja związana z Covid-19 wymusiła na producentach zmianę formatu. Uczestnicy programu nie gromadzili się podczas przesłuchań, ponieważ wszystko odbyło się on-line. Każda z chętnych osób mogła zgłosić swoją chęć udziału za pośrednictwem oficjalnej strony programu. Pierwszy etap eliminacji rozpoczął się pod hasłem #CastingWDomu.

Podczas przesłuchań wyłoniono finałową 14, która trafiła do domu modelek i będzie walczyła o zwycięstwo. Od emisji pierwszego odcinka minęło już 10 lat. W tym czasie dzięki show swoją karierę rozpoczęło wiele nowych gwiazd. Niektóre, jak Karolina Pisarek, chodzą po najsłynniejszych wybiegach całego świata, inne rozpoczęły karierę w mediach.

Jedno jest pewne, program emitowany przez TVN zdecydowanie jest furtką do show-biznesu. Od kilku sezonów na castingi zapraszani są także mężczyźni. Z każdą kolejną edycją zgłasza się ich coraz więcej. Tym razem jest ich aż sześciu. Wśród nich znalazł się także Ernest Morawski. Czy adept modelingu ma jakieś kompleksy?

Ernest Morawski o swoich kompleksach

Ernest Morawski to 20-latek, który podczas castingów zachwycił wszystkich swoją urodą. Wśród jurorów najbardziej entuzjastycznie podeszła do niego Joanna Krupa. Również pozostali członkowie jury nie szczędzili mu pochwał dotyczących wyglądu. Ich uwagę zwróciło również to, że model jest wyjątkowo skromny.

Pojawienie się przystojnego bruneta w programie Top Model od razu wzbudziło zainteresowanie fanek. W social mediach zyskał sobie spore grono nowych obserwatorów. Ostatnio na Instastory Ernesta pojawiło się okienko, w którym jego fani mogli zadawać mu pytania. Jedna z osób postanowiła dowiedzieć się, czy przystojny model spotyka się z krytyką dotyczącą jego wyglądu.

Spodziewaliście się, że przystojny model, na którego punkcie jury po prostu oszalało, usłyszał coś takiego?


Ernest Morawski

Ernest Morawski

Ernest Morawski - Top Model 9

Ernest Morawski - Top Model 9

Ernest Morawski - Top Model 9

Ernest Morawski - Top Model 9

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×