Ernest z „Top Model 9” zapuścił włosy: „Uważam, że to była super decyzja”. Zmiana już robi wrażenie, a to jeszcze nie koniec metamorfozy

Ernest Morawski zmienił fryzurę

Ernest Morawski zmienił fryzurę

Ernest Morawski przez kilka ostatnich miesięcy zapuszczał włosy. Właśnie pochwalił się na Instagramie nową fryzurą. Jest nie do poznania.

Program Top Model po raz pierwszy został wyemitowany 8 września 2010 roku i na stałe wpisał się do ramówki TVN. Twórcy reality show w ubiegłym roku stanęli przed niemałym wyzwaniem, jakim było przeprowadzenie castingów w czasie pandemii koronawirusa. Ze względów bezpieczeństwa zadecydowano, że przesłuchania odbędą się on-line. Każdy mógł zgłosić swoją chęć udziału za pośrednictwem oficjalnej strony programu. Pierwszy etap eliminacji odbył się pod hasłem #CastingWDomu.

Podczas przesłuchań wyłoniono finałową 14., która trafiła do domu modelek i walczyła o zwycięstwo. Wśród nich znalazł się Ernest Morawski. Już na etapie castingów zachwycił całe jury. Od początku było wiadomo, że z taką urodą bez problemu przejdzie do kolejnego etapu.

Mimo że 21-latkowi nie udało się wygrać programu, nie poddaje się i nadal walczy o to, aby chodzić po największych wybiegach. W ciągu kilku ostatnich miesięcy przeszedł sporą metamorfozę, której efektami pochwalił się na Instagramie.

Ernest Morawski zapuścił włosy

Model po zakończeniu programu postanowił popracować nad swoim wyglądem i zdecydował się zapuścić włosy. Już od kilku tygodni publikował na Instagramie zdjęcia, na których prezentował nową fryzurę, jednak nie wypowiadał się na temat swojej zmiany.

W czwartkowe popołudnie opublikował na Instastory kilka zdjęć wykonanych z bliska. Obecnie przystojny 21-latek ma włosy sięgające za ucho. Fani Ernesta mogli z bliska przyjrzeć się jego włosom. Gęste, brązowe pukle dodały mu jeszcze więcej uroku. Jak sam przyznał, po raz pierwszy w życiu ma tak długie włosy, ale chce, by były jeszcze nieco dłuższe:

Powiem Wam, że pierwszy raz w życiu mam na głowie tak długie włosy i czuję się w nich super! Uważam, że to była super decyzja i wyglądam dużo lepiej niż w krótkich (tymbardziej, że są falowane). Jeszcze +/- 4cm i kończymy zapuszczanie.

Ernest Morawski zmienił fryzurę

Ernest Morawski zmienił fryzurę

Morawski, mimo że jest bardzo przystojnym mężczyzną, jeszcze w trakcie programu spotkał się z krytyką internautów, którzy wypowiadali się negatywnie na temat jego brwi:

Ostatnio spotkałem się z opinią, że moje brwi wyglądają, jak szczuty. To normalne, że ludzie krytykują.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Ernesta. Jak oceniacie jego metamorfozę?


Ernest Morawski zmienił fryzurę

Ernest Morawski zmienił fryzurę

Ernest Morawski zmienił fryzurę

Ernest Morawski zmienił fryzurę

Ernest Morawski zmienił fryzurę

Ernest Morawski zmienił fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×