Nikt nie wiedział o drugiej ciąży Anny Kournikovej, a córeczka Enrique Iglesiasa ma już rok. Jest niebywale podobna do mamy

Enrique Iglesias - córka

Enrique Iglesias - córka

Enrique Iglesias i Anna Kournikova nie zdecydowali się na ogłoszenie drugiej ciąży byłej tenisistki. Artysta o tym, że został ojcem, poinformował po narodzinach córki, zaskakując swoich fanów. Mary ma już roczek i jest bardzo podobna do sławnej mamy. Zobaczcie.

Enrique Iglesias tuż przed walentynkami 2020 roku ogłosił, że został ojcem. Przez dwa tygodnie ukrywał informację o narodzinach trzeciego dziecka. Wcześniej w ogóle nie komentował plotek o ciąży swojej partnerki, a jak głoszą plotki żony, Anny Kournikovej.

Córka gwiazdora przyszła na świat 30 stycznia. Zdjęcia z pierwszych minut życia dziewczynki wokalista opublikował na Instagramie. Po raz kolejny udowodnił, że rodzina jest dla niego najważniejsza i chce z nią spędzać każdą możliwą chwilę. Zdradził przy okazji, że towarzyszył Annie podczas porodu. Iglesias osobiście przeciął pępowinę. Czas mija bardzo szybko i mała Mary skończyła już roczek. Jak wygląda? Kournikova opublikowała słodkie zdjęcie córeczki. Zobaczcie.

Jak wygląda córka Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej?

Anna Kournikova i Enrique Iglesias spotykają się już od 20 lat. Chociaż znani są na całym świecie, na temat ich wspólnego życia wiadomo bardzo niewiele. Nie komentują swojej relacji zarówno w wywiadach, jak i w mediach społecznościowych.

Mówi się, że są już po ślubie, czego dowodem może być fakt, że tenisistka zmieniła nazwisko na Instagramie na dwuczłonowe. Do tej pory nie potwierdzono jednak tej wiadomości. Para wychowuje bliźniaki: Nicolasa i Lucy, które mają już prawie trzy latka i roczną Mary, której przyjście na świat było prawdziwą niespodzianką.

Jej mama uchodzi za jedną z najpiękniejszych tenisistek w historii tego sportu, a malutka jest do niej niezwykle podobna. Ann z okazji pierwszych urodzin opublikowała fotografię Maszy, jak ją pieszczotliwie nazywa. Dziewczynka patrzy przed siebie wielkimi niebieskimi oczkami, a na głowie ma słodkie blond loki.

Zdjęcie zachwyciło internautów, którzy od razy wychwycili podobieństwo między mamą a córką.

  • Piękna! Bardzo podobna do ciebie.
  • Jaki słodziak, cała Anna.
  • Cudowna.

Masza zdecydowanie odziedziczyła urodę po pięknej mamie.


Córka Enrique Iglesiasa ma już rok

Córka Enrique Iglesiasa ma już rok

Enrique Iglesias i Anna Kournikova z trzecim dzieckiem

Enrique Iglesias i Anna Kournikova z trzecim dzieckiem

Enrique Iglesias z trzecim dzieckiem

Enrique Iglesias z trzecim dzieckiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×