Przystojny Enrique Iglesias pokazał swoją słodką 2-letnią córeczkę! Dziewczynka wyrasta na zjawiskową księżniczkę!

Enrique Iglesias córka

Enrique Iglesias córka

Enrique Iglesias z córką

Enrique Iglesias pokazał zdjęcie ze swoją 2-letnią córeczką Lucy. Dziewczynka wyrasta na śliczną damę – ubrana w sukienunię z falbanką maszeruje za rękę ze swoim słynnym ojcem.

Enrique Iglesias, choć skończył 43 lata, nadal zalicza się do ścisłej czołówki światowych łamaczy damskich serc. Hiszpański piosenkarz swoją nieziemską urodę odziedziczył po zjawiskowych rodzicach – jego ojciec to wyjątkowo przystojny amant światowej sceny Julio Iglesias, a matką jest piękna Filipinka Isabel Preysler. Enrique od lat jest na szczycie sławy, koncertuje, nagrywa płyty i budzi zachwyt wśród swoich fanów. Niestety serce gorącego Hiszpana jest już zajęte, choć wcześniej gościło w nim sporo pięknych kobiet.

Enrique spotykał się z Celines Toribio, Sofią Vergarą, Samanthą Torres, Christiną Aguilerą, Shannon Elizabeth, Jennifer Love Hewitt oraz Cynthią Kirchner. Obecnie artysta jest związany z atrakcyjną Rosjanką – tenisistką i modelką Anną Kurnikovą, z którą poznał się na planie teledysku do utworu Escape. Enrique i Anna są rodzicami słodkich bliźniąt: Nicolasa i Lucy, które Kurnikova urodziła w grudniu 2017 roku.

Od tego czasu piosenkarz oszalał na punkcie swoich maluchów. Jego profil internetowy to istny album rodzinny, w którym nie brakuje pięknych fotek z dziećmi. Ostatnio boski Iglesias pochwalił się spacerem z 2- letnią córeczką Lucy. Dziewczynka wyrasta na księżniczkę, co widać na załączonym obrazku.

Zobaczcie jaka jest słodka.

Witajcie w 2019 roku! Oto, czym będzie żył show-biznes przez najbliższe 12 miesięcy!

Dzieci Enrique Iglesiasa dają mu nieźle w kość. Pokazał komiczne nagranie ze swoimi słodkimi maluchami!

Anna Kurnikova to już przeszłość?! Enrique Iglesias przyłapany na namiętnych pocałunkach! Jest film!


Enrique Iglesias z córką

Enrique Iglesias z córką

Enrique Iglesias bawi się z córką Lucy

Enrique Iglesias bawi się z córką Lucy

Enrique Iglesias z dzieckiem na ramieniu ogląda Mundial

Enrique Iglesias z dzieckiem na ramieniu ogląda Mundial

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×