Enrique Iglesias wybrał imię dla trzeciego dziecka. Ładne?

Anna Kournikova i Enrigue Iglesias

Anna Kournikova i Enrigue Iglesias

Żona Enrique Iglesiasa - Anna Kournikova urodziła pod koniec stycznia trzecie dziecko. W najnowszym wywiadzie wokalista zdradził, jak ma na imię ich córeczka. 

Enrique Iglesias od 2001 roku tworzy jeden z najbardziej skrytych związków w świecie show-biznesu. Piosenkarz jest partnerem rosyjskiej tenisistki, Anny Kournikovej, którą poznał na planie teledysku do swojego hitu Escape. Para od dawna nie pokazuje się publicznie. Pewne było jednak, że para wychowuje bliźniaki: Nicolasa i Lucy, którzy mają już prawie dwa latka. O przełomowych wydarzeniach w swoim związku informuje media za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Tak też było pod koniec stycznia w przypadku narodzin córeczki.

Początkowo autor hitu Bailamos nie ujawnił imienia, ani nawet płci pociechy. Wiadomo było tylko tyle, że  maleństwo urodziło się 30 stycznia. Tylko ubranko wskazywało, że Iglesias doczekał się drugiej córki. Ze zdjęcia wynikało też, że piosenkarz towarzyszył swojej ukochanej przy porodzie.

Enrique zdradził jak ma na imię jego córka

Kilka tygodni po narodzinach córki, Enrique udzielił wywiadu magazynowi People. Zdradził w nim, jakie imię wraz ze swoją żoną wybrali dla dziewczynki. Chociaż oficjalnie dziewczynka ma na imię Mary, to bliscy, ze względu na pochodzenie Anny, używają rosyjskiego odpowiednika tego imienia, czyli Masza.

Jest różnica dwóch lat między dziećmi, więc zastanawiałem się, jak to będzie, gdy się poznają. Mamy też dwa psy, więc nasz dom jest nieco chaotyczny. Kiedy po raz pierwszy wróciliśmy z Maszą do domu, było lepiej, niż się spodziewałem – powiedział Iglesias.

Enrique musi się spieszyć, żeby rozpieszczać córkę, bo już niebawem wyjedzie na kilkumiesięczną spektakularną trasę z Ricky Martinem. Panowie wystąpią na kilkudziesięciu scenach, a do współpracy zaprosili młodego kolumbijskiego piosenkarza Sebastiana Yatrę.


Enrique Iglesias i Anna Kournikova z trzecim dzieckiem

Enrique Iglesias i Anna Kournikova z trzecim dzieckiem

Anna Kournikova i Enrigue Iglesias

Anna Kournikova i Enrigue Iglesias

Anna Kournikova i Enrique Iglesias - jak wyglądają ich dzieci?

Anna Kournikova i Enrique Iglesias - jak wyglądają ich dzieci?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×