Jennifer Lopez o karierze córki. Tylko patrzeć jak Emme Muñiz zostanie nową idolką natolatek

Jennifer Lopez z córką Emme Muniz

Jennifer Lopez z córką Emme Muniz

Jennifer Lopez jest mamą bliźniąt, Emme i Maxa. Ojcem jest jej były mąż, piosenkarz – Marc Anthony. Czy dzieci odziedziczyły talent po rodzicach? Ich córka miała na przykład okazję wystąpić podczas Super Bowl. Czy chce zrobić karierę?

Jennifer Lopez i jej 11-letnia córka Emme zachwyciły publiczność podczas występu na Super Bowl. Od tego czasu wiele osób zastanawia się, czy nastolatka rozpocznie własną karierę wokalną. Dziewczynka odziedziczyła przecież spory talent. Czy pójdzie drogą rodziców?

Córka Jennifer Lopez, Emme Muñiz rozpoczyna karierę

Mimo że świat wróży Emme karierę, jej opiekuńcza mama ujawniła, że ​​nie mają planów związanych z rozwojem córki w takim kierunku. Śpiewają razem, ponieważ jest to coś, co pogłębia ich więź.

W rozmowie z Extra TV piosenkarka wyjaśniła:

Nam nie chodzi o to, żeby ją wystawić na światła reflektorów, chodzi o to, aby robić razem rzeczy, które nas łączą. Nie pcham jej do wszystkiego, nie pracuje profesjonalnie – wiele osób mnie o to pyta. Robimy coś, co nas łączy – śpiewamy.

Emme Maribel Muniz, córka Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Emme Maribel Muñiz, córka Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Wielka gwiazda dodała, że zostawia swojej córce swobodę w podejmowaniu decyzji. Emme sama zdecyduje, czym chce się zająć. Mama absolutnie nie zmusza jej do żadnych projektów.

Proszę ją, aby zrobiła te rzeczy, jeśli chce, może to zrobić, a jeśli nie chce, to też w porządku. Ale myślę, że ważna była tam – na Super Bowl – wiadomość, którą mogłyśmy razem przekazać światu, że kobiety w końcu podnoszą swoje głosy, stają się słyszalne i mówią same za siebie. I to jest coś, co chcę przekazać mojej córce. Słucha mnie i wspiera za każdym razem, jest aniołem – powiedziała J.Lo.

Na Super Bowl (poniżej wideo) Emme nie po raz pierwszy zaprezentowała swój głos, wcześniej dołączyła do J.Lo na scenie podczas światowej trasy koncertowej It’s My Party w 2019 roku.

Zarówno Emme, jak i jej brat Max odziedziczyli talent wokalny. Jennifer Lopez twierdzi, że po ich ojcu – Marcu Anthonym.

Bliźnięta do niedawna były trzymane przez rodziców z dala od centrum uwagi, aby mogły cieszyć się swoim dzieciństwem. Jennifer i Marc nie są już razem, ale para pozostaje najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie uczestniczą w kluczowych wydarzeniach w życiu ich dzieci, takich jak koncerty szkolne.

Z takim wsparciem, bez presji oraz talentem, który mają w genach, Emme i Max mogą naprawdę zrobić świetną karierę, jeśli tylko to będzie ich marzeniem.


Emme Maribel Muniz, córka Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Emme Maribel Muniz, córka Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Córka Jennifer Lopez Emme Maribel

Córka Jennifer Lopez Emme Maribel

Jennifer Lopez z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×