Szukaj

Takiego skandalu jeszcze nie było. Do sieci trafiło zdjęcie rozradowanego Emmanuela Macrona w towarzystwie transseksualnych mężczyzn

Emmanuel Macron skandale

Emmanuel Macron z transseksualnymi mężczyznami

Emmanuel Macron uchodzi za jednego z najbardziej kontrowersyjnych prezydentów jakich miała Francja. Już podczas wyborów prezydenckich sporo emocji wzbudził jego związek ze starszą o 25 lat Brigitte. Miłość jednak nie wybiera, a para wielokrotnie udowodniła, że ich uczucie jest na tyle silne, że wygrywa w pojedynku ze wszystkimi hejterami publikującymi obraźliwe komentarze pod ich adresem. Tym razem w mediach huczy z innego powodu – do internetu trafiło bowiem zdjęcie, na którym prezydent Macron pozuje w towarzystwie mężczyzn ubranych w kuse damskie ciuszki.

Okazją do stworzenia fotografii, która podzieliła wyborców, było obchodzone przez Francuzów 21 czerwca święto muzyki. Z tej okazji do Paryża zjechała cała plejada artystów, w tym wielu dj-ów i „kolorowych” tancerzy, którzy zawitali m.in. do Pałacu Elizejskiego. Wśród gości nie zabrakło osób transseksualnych w odważnych stylizacjach, co wzbudziło sporo emocji szczególnie wśród konserwatywnej części społeczeństwa.

Na Twitterze pojawiło się wiele krytycznych głosów i gorzkich słów pod adresem Emmanuela Macrona, który z szerokim uśmiechem na twarzy zdecydował się zapozować z artystyczną świtą do zdjęcia. Całą sprawę zgrabnie podsumował tygodnik Wprost:

Po zakończeniu pokazów Emmanuel Macron oraz jego żona Brigitte zrobili sobie zdjęcie z tancerzami, które wywołało wiele kontrowersji. Marine Le Pen oraz przeciwnicy prezydenta Francji twierdzili, że tego typu imprezy oraz goście nie licują z powagą Pałacu Elizejskiego oraz urzędu sprawowanego przez Macrona. Konserwatywni deputowani mówią wręcz o sprofanowaniu siedziby francuskiej głowy państwa.

Burza w szklance wody czy coś poważniejszego? Jak oceniacie całą sytuację?

Brigitte Macron przyćmiła Melanię Trump podczas spotkania w Nowym Jorku. W kanarkowej kreacji wyglądała bosko!

HIT! 64-letnia Brigitte Macron zaszalała w Indiach! Zrzuciła swoje szałowe szpilki i biegała boso po trawie za rękę z Emmanuelem

Brigitte Macron po raz pierwszy zdradziła intymne szczegóły z życia z młodszym partnerem! „Jedyną wadą Emmanuela jest to, że…”


Emmanuel Macron z transseksualnymi tancerzami

Emmanuel Macron z transseksualnymi tancerzami

Emmanuel Macron

Emmanuel Macron

Emmanuel Macron na nartach

Emmanuel Macron na nartach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×