Emma Watson w ultrakrótkich włosach w nowej kampanii Prady. Ostre cięcie wydobyło zawadiacką stronę filmowej Hermiony

Emma Watson

Emma Watson

Emma Watson ponownie ścięła włosy na krótko. Powraca w zaskakującej fryzurze w nowej kampanii Prady. Jak wygląda gwiazda Harry'ego Pottera?

Emma Watson zdobyła międzynarodową popularność dzięki roli Hermiony Granger w filmach o Harrym Potterze. Jednak przez lata kariery w Hollywood udowadniała, że nie jest gwiazdą jednej roli i dała się poznać nie tylko jako utalentowana aktorka, ale także aktywistka na rzecz praw kobiet i ekologii.

Nie unika kontrowersji. Właśnie zakończyła całkiem nową fryzurą. Jak wygląda?

Emma Watson w krótkich włosach

Przez lata obecności w show-biznesie Emma Watson dała się poznać nie tylko jako utalentowana aktorka, ale także znawczyni mody. Jej stylizacje z czerwonych dywanów były zawsze komentowane, a ona idealnie nimi trafiała w trendy.

Okazuje się, że Emma Watson po raz kolejny postanowiła ściąć włosy na krótko. Przypomnijmy, iż aktorka zdecydowała się na podobną fryzurę przeszło dwanaście lat temu, tuż po zakończeniu pracy nad ostatnimi częściami Harry’ego Pottera. W ostatnich latach Emma pojawiała się jednak w  dłuższych fryzurach, więc zaskoczyła odważnym cięciem.

Kiedy Prada spytała mnie, czy zostanę twarzą ich kampanii perfum, od razu spytałam, czy mogę reżyserować klip –  napisała Watson pod postem, który opublikowała na Instagramie w ramach współpracy z marką. Dodała, że marzyła o reżyserii od kiedy miała 7 lat – To był szczęśliwy przypadek, że Prada zaproponowała mi tę kampanię. Stało się to bowiem w chwili, kiedy podjęłam decyzję, sercem i głową, że chcę reżyserować.

Fryzura pixie Emmy Watson z 2010 roku powraca, ale w nowoczesnym wydaniu. Tym razem aktorka postawiła na cięcie w stylu Audrey Hepburn i taką fryzurę prezentuje w swoim reżyserskim debiucie dla Prady, w nowej kampanii perfum. Możemy podziwiać krótkowłosą aktorkę zalotnie wpatrującą się w obiektyw. Ma na sobie pomarańczową kreację i kolczyki z logo włoskiego domu mody. Makijażyści tylko lekko wykonturowali jej twarz i zrobili wyrazistą kreskę na powiece, nie zakryli również jej piegów.

Jak wam się podoba Emma w takiej odsłonie?


Emma Watson ma krótkie włosy

Emma Watson ma krótkie włosy

Emma Watson ma krótkie włosy

Emma Watson ma krótkie włosy

Emma Watson - BAFTA 2022

Emma Watson - BAFTA 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×