Szukaj

Emma Stone urodziła. Długo ukrywała przed światem wspaniałą nowinę

Emma Stone

Emma Stone

Emma Stone urodziła. Zagraniczne media obiegły wspaniałe informacje, które aktorka skutecznie ukrywała przed światem. Kiedy laureatka Oscara została mamą i kto jest ojcem jej pierwszego dziecka? Czy znane są już płeć i imię noworodka?

Emma Stone jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem skrytych gwiazd Hollywood. Aktorka rzadko komentuje sprawy prywatne, a w internecie nie epatuje zdjęciami z domowego zacisza. Gwiazda ogranicza swoją działalność w sieci do spraw zawodowych, przez co wiele newsów z jej życia prywatnego wycieka do mediów ze sporym opóźnieniem.

Z doniesień kolorowej prasy wiadomo tylko, że Emma kiedyś spotykała się z aktorem Andrew Garfieldem, którego zostawiła dla scenarzysty Staurday Night Live – Dave’a McCary’ego. Para jest ze sobą od czterech lat. W tym czasie zaręczyli się i planowali huczny ślub na wiosnę 2020 roku. Niestety ich plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Emma Stone urodziła pierwsze dziecko

W czasie wybuchu pierwszej fali pandemii Emma zaszyła się w domowym zaciszu, dlatego sporą sensacją były jej zdjęcia zrobione przez paparazzi po długiej przerwie. Można było zauważyć sporych rozmiarów brzuszek gwiazdy Hollywood. Nie było już wątpliwości, że wkrótce zostanie mamą.

Emma nadal nie odniosła się do doniesień o ciąży, a już pojawiły się kolejne. Według ustaleń TMZ Stone w sobotę 13 marca urodziła pierwsze dziecko. Radosne wieści udało się jej ukryć prawie przez tydzień.

Na razie nieznane są płeć i imiona, jakie wybrała dla pociechy. Nieoficjalnie mówi się, że laureatka Oscara doczekała się dziewczynki.

Gratulujemy i witamy na świecie kolejne maleństwo.

Kto urodził w 2021 roku?

Baby boom trwa w najlepsze. 2021 rok dopiero co się rozpoczął, a już sporo gwiazd doczekało się swoich pociech. Wśród nich są: Jacek Kurski, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski, bloger Ekskluzywny menel, modelka Emily Ratajkowski, Agustin Egurrola, piłkarz Bartosz Bereszyński, księżniczka Eugenia, Monika Mrozowska. Wkrótce mamami zostaną m.in. Agnieszka Kaczorowska, Magda Stępień i Anna Starmach.


Emma Stone zaręczyła się. Pokazała pierścionek zaręczynowy

Emma Stone zaręczyła się. Pokazała pierścionek zaręczynowy

Emma Stone – Oscary 2019, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Oscary 2019, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Złote Globy 2019, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Złote Globy 2019, kreacja: Louis Vuitton

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×