Szukaj

Emma Corrin zagrała Dianę w „The Crown”, a teraz ujawniła prawdę o swojej orientacji. Zdjęcia ze ślubnej sesji wywołały poruszenie

Emma Corrin

Emma Corrin

Emma Corrin zdobyła się na odważne wyznanie. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej i wyznała prawdę o swojej orientacji seksualnej. 

Serial biograficzny The Crown opowiadający o losach królowej Elżbiety II i brytyjskiej rodziny królewskiej stał się prawdziwym hitem platformy Netflix. Amerykańsko-brytyjska produkcja została nagrodzona dwoma złotymi Globami, a John Lithgow wcielający się w postać Winstona Churchilla otrzymał nagrodę Emmy.

Jest to jedna z najdroższych produkcji w historii telewizji. Aktorzy, którzy zdecydowali się wziąć w niej udział, z miejsca zyskali ogromną sławę. Obecnie ukazały się już 4 sezony serialu, a wstępnie został on zaplanowany na 6 serii, aby doprowadzić fabułę do współczesności. Co dwa sezony następuje zmiana obsady i odtwórców głównych ról, tak aby stawali się oni odpowiednio starsi.

Jedną z gwiazd, która dzięki tej produkcji zyskała wielki rozgłos jest Emma Corrin. 25-letnia brytyjska aktorka wcieliła się w 4. sezonie serialu w postać młodziutkiej Diany, która spotyka na swojej drodze księcia Karola. Aktorka została wybrana do roli ze względu na cechy fizyczne i psychologiczne. Nie da się ukryć bowiem, że jest łudząco podobna do matki księcia Harry’ego i księcia Williama. Gwiazda nie miała łatwego zadania, ponieważ jej postać od samego początku borykała się z różnymi osobistymi dramatami.

Emma Corrin o swojej orientacji

Odkąd Emma zadebiutowała na ekranie, zyskała wielką sławę. Młoda gwiazda ma już wierną grupę fanów, nie tylko w Wielkiej Brytanii. Jej instagramowe konto obserwują internauci z całego świata z nadzieją na to, że uchyli ona rąbka tajemnicy dotyczącej kolejnej serii serialu. Jednak ostatnie ze zdjęć, które pojawiło się na jej koncie, wywołało spore zamieszanie.

Emma dodała kadry w sukni ślubnej i długim welonie, jednak nie wygląda na zbytnio szczęśliwą. Ma skrzyżowane ręce i posępną minę. Internauci od razu zwrócili uwagę na podpis pod postem.

Twoja ulubiona queerowa panna młoda – podpisała zdjęcie.

Fotografie pochodzą z sesji zdjęciowej dla magazynu POP. Po udostępnieniu tych kadrów fani od razu zaczęli dyskutować na temat orientacji Emmy. Wyrażenie quuer oznacza bowiem osobę nieheteroseksualną oraz wyraża przynależność do społeczności LGBT.

Młoda aktorka pytana w wywiadach milczy na temat randkowania i miłości. Jednak tym jednym podpisem sporo zdradziła. Internauci pogratulowali jej odwagi i ruszyli z komentarzami.

  • Księżna Diana mówiła, że geje są ok.
  • Brawo Emma .
  • Jesteś ikoną, to będzie krążyć w sieci jeszcze przez lata.
  • Queer? To znaczy, że kochasz swoje życie.

Sprawę dla magazynu The Sun skomentował Jeff Ingold, dyrektor ds. Mediów w Stonewall, który stwierdził, że Emma wykazała się odwagą i może być świetnym przykładem dla innych młodych ludzi.

Ujawnienie się opinii publicznej może być niezwykle trudne, więc wspaniale jest widzieć, jak Emma Corrin dzieli się swoją prawdą ze światem. To wzruszające, gdy widzę tak duże wsparcie dla Emmy. Wspaniale jest widzieć, jak robi to coraz więcej celebrytów, ponieważ oznacza to, że coraz więcej młodych ludzi czuje się komfortowo w byciu sobą.

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować Emmie odwagi i czekać na kolejny sezon The Crown, by znowu zobaczyć ją w roli księżnej Diany.


Emma Corrin

Emma Corrin

Emma Corrin

Emma Corrin

Księżna Diana w The Crown (Emma Corrin)

Księżna Diana w The Crown (Emma Corrin)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×