Szok! Oskarżony o homofobię gwiazdor ma profil na gejowskiej aplikacji!

Eminem ma profil na gejowskiej aplikacji

Eminem ma profil na gejowskiej aplikacji

Eminem jest gejem?

To może być prawdziwy wstrząs dla wszystkich fanów najpopularniejszego rapera na świecie! Eminem wyznał w rozmowie z magazynem Vulture, że ma konto na gejowskiej aplikacji! Żeby tego było mało, artysta zdradził, że regularnie odwiedzał kluby ze striptizem z nadzieją, że wreszcie znajdzie osobę, z którą będzie mógł stworzyć związek.

Cóż, tak. Tak, Tinder. I Grindr. Chodziłem też do klubów ze striptizem. Co mogę powiedzieć? Chodzenie do klubów ze striptizem to sposób, w jaki spotykałem się z „dupeczkami”. To był interesujący czas dla mnie. To jest trudne. Od czasu mojego rozwodu miałem kilka randek i nic nie potoczyło się w sposób, który chciałem upublicznić. Randki po prostu nie są tam, gdzie ostatnio jestem. Czy jestem samotny? Nie, wszystko jest dobrze. Dziękuję za pytanie – czytamy.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu amerykański artystka został oskarżony o homofobię. Zarzuty pojawiły się po tym, jak Eminem opublikował jedną z piosenek, w której można było usłyszeć homofobiczne hasła. Raper bronił się twierdząc, że interesuje go człowiek, a nie jego seksualność. W ostatnim wywiadzie zasugerował nawet, że byłby w stanie związać się z mężczyzną!

Prawdą jest to, że nie ma to dla mnie znaczenia: nie mam problemu z czyjąś seksualnością, religią, rasą, nic z tych rzeczy. Każdy, kto podąża za moją muzyką wie, że jestem przeciwko łobuzom – to dlatego nienawidzę tego pieprzonego tyrana Trumpa – i nienawidzę idei, że dziecko, które jest gejem, może mieć przez to kłopoty – wyznał.

Myślicie, że Eminem próbuje zrobić sobie przestrzeń na oficjalny coming out?

Jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie wziął ślub ze swoim partnerem! Pokazali piękne zdjęcia z ceremonii

Słynna para gejów nie odpuszcza Andrzejowi Piascznemu! W odpowiedzi opublikowali swój hit na święta [WIDEO]

Michał Piróg wziął w obronę Andrzeja Piasecznego. Czuje niesmak tylko z jednego powodu [WIDEO]


Eminem i Hailie Mathers

Eminem i Hailie Mathers

Eminem

Eminem

Eminem

Eminem Fot. ons

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×