Szukaj

Emily Ratajkowski pokazała krągłości. Nawet w zaawansownej ciąży wygląda zjawiskowo

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski to modelka, która zachwyca swoją urodą. Gwiazda polskiego pochodzenia właśnie pokazała swoje rosnące krągłości. Jak wygląda w zaawansowanej ciąży?

Emily Ratajkowski to amerykańska gwiazda o polskich korzeniach. Aktorka i modelka robi za oceanem wielką karierę. Gwiazda urodziła się w Londynie, po czym jej rodzice wyjechali do słonecznej Kalifornii, gdzie się wychowała. Jej ojciec jest malarzem pochodzącym z Polski, a matka to brytyjska pisarka. Nie można się więc dziwić, ze również ich córka związała się artystycznym zawodem. 29-latka dzięki swojej niebanalnej urodzie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Cały czas jest zapraszana do kolejnych sesji okładkowych.

Jej znakiem rozpoznawczym jest wręcz idealna figura, oraz piękne i pełne usta. Dzięki temu reklamodawcy cały czas o nią zabiegają. W modellingu zrobiła oszałamiającą karierę. Ostatnie kilka miesięcy gwiazda spędziła w swoim domu w Los Angeles. Ze względu na pandemię nie chciała ryzykować swojego zdrowia. Okazało się, że dzięki temu mogła nieco dłużej ukryć swoje ciążowe krągłości. Miesiąc temu Emily poinformowała, że jej rodzina się powiększy.

Emily Ratajkowski pokazała ciążowe krągłości

Emily Ratajkowski jest w ciąży. Modelka spodziewa się swojego pierwszego dziecka, o czym poinformowała na łamach magazynu Vogue. Ta informacja bardzo zaskoczyła jej fanów, ponieważ wcześniej w mediach nie pojawiały się żadne plotki na ten temat. Gwiazda zaprezentowała swoje krągłości na okładce modowego magazynu, co wywołało prawdziwą lawinę gratulacji z całego świata.

Teraz modelka postanowiła pochwalić się rosnącymi krągłościami na swoim profilu w social mediach. Ubrana w białą obcisłą sukienkę maxi pokazała sorych rozmiarów brzuszek.

Fani natychmiast zasypali ją lawiną komplementów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których rozpływają się oni nad jej sylwetką.

  • Wyglądasz tak ślicznie.
  • Brzuszek rośnie, a i tak jesteś zgrabna.
  • Jesteś zjawiskowa, a bruszek jest uroczy.
  • Pięknie, jak zawsze. Urocza mamusia.

Nie można się dziwić internautom, ponieważ nawet w zaawansowanej ciąży modelka może się pochwalić idelną figurą.


Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×