Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Zjawiskowa Emily Ratajkowski przez lata skrywała swoją wstydliwą historię! Dopiero teraz ją wyjawiła szokując szczerością! [WIDEO]Emily Ratajkowski opowiedziała o swoim okresie

Emily Ratajkowski- jedna z najseksowniejszych i najbardziej wyzwolonych kobiet na świecie, przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że na jej profilu regularnie pojawiają się zmysłowe zdjęcia, na których możemy podziwiać Emily najczęściej w samym bikini. Modelka od lat kusi swoją zjawiskową urodą, robi to bez żadnych oporów. Nigdy bowiem nie miała problemów z eksponowaniem nagości, zatem wydaje się, że dla pięknej Emily nie ma tematów tabu. A jednak! Okazuje się, że i ona długo skrywała swoją tajemnicę z czasów szkolnych. Dopiero po latach postanowiła podzielić się wstydliwą historią ze światem.

Temat jest dość nietypowy i wstydliwy, dotyczy bowiem kobiecego miesiączkowania. Nie jest tajemnicą, że Emily tak jak każda kobieta, raz w miesiącu przechodzi trudne dni. Światowej sławy top modelka, postanowiła z zaskakującą szczerością podzielić się skrywana przez lata, fascynująca opowieścią menstruacyjną, sekret swój wyjawiła w ramach akcji promującej aplikację video dla kobiet Flo.

 Wybraliśmy się na wycieczkę do Waszyngtonu, do Kapitolu na Grób Nieznanego Żołnierza. Tam odbywa się ceremonia, podczas której przynosi się kwiaty do grobowca i to ja zostałam wybrana. Założyłam spódniczkę i szpilki. Cała moja klasa i inni ludzie z całego kraju zobaczyli moją czerwoną plamę z tyłu. Byłam bardzo zawstydzona, to było okropne – wspomina gwiazda.

Emily w odważnym materiale video przyznała również, że nawet po latach nie czuje się swobodnie mówiąc o okresie, bowiem jest to temat bardzo intymny. Po chwili dodała jednak, że kobiety nie powinny być zażenowane tym tematem.

Nie powinniśmy wstydzić się rozmawiać o okresie. To jest niesamowite, ponieważ kobiety posiadają moc do tworzenia drugiej osoby. Takie jest życie i musimy się z tym pogodzić – dodała.

Jesteśmy pod wrażeniem szczerości Emily, a Wy?

Emily Ratajkowski strzeliła focha na modeling. Znalazła sobie nowe zajęcie

Ociekająca seksem Emily Ratajkowski pokazała swoje powalające zdjęcie z dzieciństwa! Coś przepięknego!

Emily Ratajkowski zatrzymała się w środku lata! Ponownie kusi w seksownym bikini własnej marki!

Lubisz styl ubierania Emily Ratajkowski?Komentarzy: 4


Gość | 31 grudnia 2017, 21:53

Mezczyzni sa glupi jak but.


sojer | 31 grudnia 2017, 13:44

Mężczyźni nie wstydzą się rozmawiać o okresie. Tylko spróbuj ją spytać, czy ma okres…


Gość | 30 grudnia 2017, 22:01

No faktycznie – jest o czym pisać. pani DZIENNIKARZ Jastrząb!!


Gość | 30 grudnia 2017, 20:40

Z NIEJ TAKI RAJTAKOWSKI, JAK ZE MNIE KWASNIEWSKI.ONA TO JUZ PIATA WODA PO KISIELU .ZRESZTA WOWCZAS WIELU ZYDOW WYEMIGROWALO .


Dodaj komentarz
×