Szukaj

Aleksandra Hamkało z dużym brzuszkiem ogłosiła ciążę… gwiazdy „Top Model”! Ona też zaraz urodzi

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Ostatnie chwile w ciąży stara się zatrzymać na pamiątkowych fotografiach. Właśnie opublikowała jedną z nich, na której towarzyszy jej… uczestniczka Top Model, która lada dzień również urodzi. Podwójne szczęście wśród internautów.

Aleksandra Hamkało karierę rozpoczęła jako dziewczynka. Wystąpiła wówczas w kilku reklamach, które otworzyły przed nią drzwi do dużej kariery. Największą rozpoznawalność zyskała dzięki roli Julii Burskiej w serialu Na dobre i na złe. Aktorka wcieliła się w rolę córki Jakuba i Zofii Burskich, która po latach wróciła do Leśnej Góry, aby realizować się w zawodzie lekarza.

Gwiazda wystąpiła również w wielu produkcjach kinowych – takich jak: Disco polo, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach czy Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, w którym wcieliła się w postać Agnieszki Wolańskiej. Nowa rola pozwoliła jej rozwinąć skrzydła i dać poznać się szerszej publiczności, jako niezwykle utalentowana gwiazda, która doskonale radzi sobie również w rolach komediowych.

We wrześniu Hamkało podzieliła się ze swoimi fanami radosną informacją. Okazało się, że za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Na Instagramie opublikowała kadr, na którym mogliśmy podziwiać jej ciążowe krągłości. Od tamtej pory regularnie publikuje zdjęcia, na których próbuje zatrzymać ulotny czas. Na najnowszych towarzyszy jej uczestnika Top Model.

Aleksandra Hamkało ogłosiła ciążę uczestniczki Top Model

Aleksandra Hamkało od kilku miesięcy jest bardzo aktywna w social mediach. Mimo to przez długi czas udało jej się utrzymać w tajemnicy swój błogosławiony stan, a chwilę później oświadczyła, że czeka na narodziny syna.

W ostatnim czasie opublikowała sporo zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak w czasie ciąży zmienia się jej ciało. Gwiazda nawet teraz chętnie trenuje jogę, która okazała się dla niej prawdziwym wybawieniem. Pod jednym ze zdjęć opublikowanych na Instagramie, napisała:

Joga w ciąży ratuje mi życie. Serio, serio. Gdyby nie te niby nudne asany to bym już dawno wykitowała ze zmęczenia, niewygody i stresu.

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, co widać na opublikowanych dziś zdjęciach. Pozuje na nich wspólnie z Emilią Pietras, uczestniczką 1. edycji Top Model, która 5 miesięcy temu wyszła za mąż. Okazuje się, że również ona spodziewa się dziecka.

Fotografia przedstawia Olę i Emilię wspólnie pozujące z dużymi ciążowymi brzuszkami. Z ust przyszłych mam nie schodzą uśmiechy. Obie są bez makijażu i w wygodnych ubraniach. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że ich brzuszki są niemal tej samej wielkości, a to oznacza, że do rozwiązania pozostało coraz mniej czasu.

Gratulacje dla obu gwiazd.


Aleksandra Hamkało i Emilia Pietras z Top Model w ciąży

Aleksandra Hamkało i Emilia Pietras z Top Model w ciąży

Aleksandra Hamkało i Emilia Pietras z Top Model w ciąży

Aleksandra Hamkało i Emilia Pietras z Top Model w ciąży

Emilia Pietras z Top Model wyszła za mąż

Emilia Pietras z Top Model wyszła za mąż

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×