Szukaj

Ciężarna Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała twarz synka. Kosma to prawdziwy słodziak

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała synka

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała synka

Emilia Komarnicka-Klynstra na Instagramie pokazała twarz dwuletniego syna, Kosmy. Internauci są zachwyceni. Jak komentują post?

Emilia Komarnicka-Klynstra stała się rozpoznawalna dzięki roli w serialu Na dobre i na złe. To ona otworzyła drzwi do dalszej kariery, w tym m.in. do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie aktorka udowodniła, że ma talent wokalny. Doszła do samego finału i zajęła wysokie, drugie miejsce.

O tym, że gwiazda jest uzdolniona artystycznie mogli się przekonać widzowie 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie nie była sama. Zaśpiewała w towarzystwie swojego męża, Redbada Klynstry. Tuż przed swoim występem zdradziła, że jest w drugiej ciąży. Jak udało nam się dowiedzieć, aktorka urodzi na przełomie 2020/2021 roku:

Emilia jest 6 miesiącu ciąży. Czuje się świetnie, o czym będzie się można przekonać oglądając festiwal w Opolu — donosi informator Jastrząb Post.

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna. Jak wygląda Kosma?

Komarnicka-Klynstra czas oczekiwana na maluszka wypełnia opieką nad synkiem, 2,5-letnim Kosmą. Niedawno udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała twarz dziecka. Chłopiec siedzi przy pianinie i uderza w klawisze. Dumna mama jego zachowanie skomentowała w kilku słowach:

„Mamusiu, czy mogę pograć na tym frottepanie?”…jesteśmy u Pradziadka Kosmy- Najlepszego Człowieka Świata, którego Kosma nazywa Pradziadziusiem Jasiusiem. To pianino przeżyło już trzy pokolenia, znosiło koncertowanie mojej Mamy, moje, a teraz dzielnie dźwiga wirtuozerię Kosmy…i wydaje się, że czas przy nim się zatrzymuje, by jak najdokładniej uchwycić momenty.

Internauci w komentarzach nie mogą ukryć zachwytu. Podziwiają urodę, a także zachowanie chłopca:

  • Przepiękny widok. Chyba nie mamy takich miejsc, ale stworzymy je.
  • Pięknie! Pielęgnujcie to 🙂 może złapie bakcyla i z chęcią ruszy do ogniska muzycznego??
  • Jaki to przystojniak. Piękna dusza rośnie. Sama słodycz.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Chłopiec jest bardzo uroczy.


Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w drugiej ciąży

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w drugiej ciąży

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w drugiej ciąży

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×