Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018:...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!
Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską!...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje...

Dziś sobota, 26.05.2018

Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra przestali się ukrywać! „Wreszcie do tego dojrzałem…”

Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra są parą


Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra są parą

Długo to trwało, ale wreszcie zdecydowali się przyznać otwarcie: Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra znani z serialu Na dobre i na złe oficjalnie są razem!

Para poznała się na planie serialu i od razu wpadła sobie w boko. On grał anestezjologa, doktora Ruda Van Der Graafa, ona piękną panią doktor, Agatę Woźnicką. Na początku po prostu się przyjaźnili. Ich relacja nabrała rumieńców, gdy oboje zostali zaangażowani do sztuki teatralnej Małe zbrodnie. Zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu, wspólnie wracali wieczorami po spektaklach, a uczucie rozkwitało.

Emilia Komarnicka, Kamil Kuroczko, Krzysztof Wieszczek, Olga Borys… Zobaczcie, kto jeszcze wziął udział w akcji „Gwiazdy czytają dzieciom”?

Ostatnio widziano ich razem na Warszawskich Targach Książki odbywających się na Stadionie Narodowym i nie było mowy o żadnym przeinaczeniu ich znajomości: para nie szczędziła sobie czułych gestów podczas wspólnego przeglądania książek.

Redbad, którego po zakończeniu związku z Katarzyną Nosowską widywano w towarzystwie wielu różnych kobiet, wyznał w wywiadzie:

Już się wyszumiałem i wiem, że to monogamia ma największy sens. Przerażała mnie kwestia odpowiedzialności, świadomość, że bycie w długotrwałej relacji, tak samo jak ślub, jest poważną decyzją. Ale teraz chyba wreszcie do tego dojrzałem – czytamy w magazynie Na żywo

Dobrze, że to zrozumiał, bo Emilia zakończyła dla niego swój trwający od wielu lat związek z Łukaszem Konopką – byli zaręczeni, o krok od ślubu. Komarnicka zostawiła znanego z roli Norberta z Pierwszej Miłości aktora dla młodszego Klijnstry.

Życzymy parze dużo szczęścia!

TVP zdejmuje „Na dobre i na złe”! Zamiast kultowego serialu zobaczymy…

Emilia Komarnicka - Gwiazdy czytają dzieciom

Emilia Komarnicka – Gwiazdy czytają dzieciom

Redbad Klynstra

Redbad Klijnstra i Emilia Komarnicka są parą!

 Komentarzy: 3


Gosiaoriflame | 4 czerwca 2017, 18:40

oriflame ma trzy opcje – #1 karta rabatowa -20%, kupujesz produkty dla siebie i znajomych 2# sprzedaż bezpośrednia w myśl zasady prosto, przyjemnie, przy okazji. Jestes w autobusie lub u fryzjera, wyciągasz na poczekalni katalog albo malujesz usta błyszczykiem, chwilę później otrzymujesz pieniądze za polecenie produktu. #3 drogeria internetowa. zapraszasz znajomych i przyjaciół do robienia tego samego . oferując im 20% zniżki na kazdy produkt nawet ten za 1,99 – 20%= 1,45, kosmetyki nietestowane na zwierzętach, oraz pracę bez wymuszonego zakładania działalności. do 12% czyli zarobków na poziomie ponad 3 tysięcy dopiero oriflame przesyła potrzebne dokumenty, sama też mam możliwość otwarcia takiej drogerii na miejscu – offline (stacjonarną), dyrektorzy mają już opracowane biznes plany na taką okazję. Zapraszam na dzisiejsze bezpłatne spotkanie na platformę webinarową gosiaczek1989.clickmeeting.com ,odbywają się też bezpłatne konferencje, na których występują konsultanci na scenie, warto do nich dołączyć w niedalekiej przyszłości lub zdobyć kosmetyki i nie tylko za 4,90. Dziś mamy też szkolenie dla tych którzy chcą poznać zasady od poszewki na oripasja.clickmeeting.com o 21

https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=1959750


Gość | 4 czerwca 2017, 18:18

A można dodać, że zanim pani Emilia porzuciła pana Łukasza dla pana Redbada, to pan Łukasz juz był z panią Julią 😉


Gość | 3 czerwca 2017, 18:03

Redbad Klijnstra znany jako Redbad Klynstra (ur. 29 listopada 1969 w Amsterdamie) – polski aktor i reżyser, pochodzenia holendersko-fryzyjskiego, mieszkający i działający głównie w Polsce. Wikipedia podaje, że Pan Holender jest o 7 lat starszy od Pana Konopki :D. I oczywiście Wikipedia jak zawsze wie lepiej od Jastrzębia 😀


Dodaj komentarz
×