Urocza Zosia z „Rodzinki.pl” to już prawie dorosła kobieta! Emilia Dankwa wróciła na salony. Wyrosła na prawdziwą piękność

Emilia Dankwa w Rodzince.pl

Emilia Dankwa w Rodzince.pl

Jak obecnie wygląda Emilia Dankwa? Jak zmieniła się aktorka, która dekadę temu grała Zosię w serialu Rodzinka.pl? Mamy jej najnowsze zdjęcia.

Emilia Dankwa zdobyła serca widzów rolą rezolutnej Zosi Zalewskiej – przyjaciółki Kacpra Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Młodziutka aktorka rozpoczęła pracę na planie już w 2012 roku w wieku zaledwie 7 lat.

Widzowie zapamiętali ją nie tylko ze względu na świetnie zagraną postać uroczej dziewczynki, ale także dzięki jej egzotycznej urodzie. Śniada cera, duże, niebieskie oczy i burza brązowych loków sprawiły, że od młodej gwiazdy ciężko było oderwać wzrok. Nic dziwnego, że Dankwa w późniejszych latach próbowała swych sił jako modelka.

Fani aktorki mogą śledzić jej życie na jej portalach społecznościowych, które aktywnie prowadzi, dzieląc się z obserwatorami bieżącymi wydarzeniami.

Emilia Dankwa w 2022 roku. Jak się zmieniła Zosia z Rodzinki.pl?

24 maja w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się premiera filmu familijnego Detektyw Bruno. W produkcji wystąpili między innymi Karolina Gruszka,  Dorota Kolak, Edyta Jungowska, Rafał Mroczek i Marcin Mroczek. Główną rolę zagrał 11-letni Iwo Rajski. Na wydarzeniu, poza aktorami grającymi w filmie pojawiło się grono polskich gwiazd, między innymi Cleo, Paulina Koziejowska oraz Anna Powierza z córką. Wśród gości znalazła się także Emilia Dankwa, która pojawiła się na premierze w towarzystwie młodszego brata.

17-latka połączyła luźny, sportowy styl z eleganckimi dodatkami.  Zaprezentowała się w szerokich jeansach z modnymi dziurami na kolanach, białej koszulce odkrywającej pępek i trampkach. Swoją stylizację dopełniła klasyczną marynarką oraz czarną torebką. Wyglądała niezwykle pięknie i dziewczęco.

Od momentu udziału w serialu Rodzinka.pl nastolatka znacznie wydoroślała, jednak w jej szerokim uśmiechu i przyciągających uwagę, dużych oczach dalej możemy zobaczyć serialową Zosię.

Jak oceniacie przemianę aktorki na przestrzeni lat? Zobaczcie zdjęcie z premiery filmu Detektyw Bruno, na których pojawiła się nastoletnia gwiazda i jej archiwalne fotografie.


Emilia Dankwa w 2022 roku

Emilia Dankwa w 2022 roku

Emilia Dankwa w 2022 roku

Emilia Dankwa w 2022 roku

Emilia Dankwa.Premiera filmu Detektyw Bruno

Emilia Dankwa.Premiera filmu Detektyw Bruno

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×