Szukaj

To nie koniec kłopotów Emila S.? Nowe doniesienia w sprawie chłopaka Doroty Rabczewskiej

Emil S. zatrzymany przez policję

Emil S. w chwili zatrzymania był w posiadaniu narkotyków?

Od czwartku w mediach jest głośno o Emilu S. Narzeczony Doroty Rabczewskiej został zatrzymany w związku z rzekomymi próbami zastraszenia Emila Haidara, byłego partnera 33-latki. Dzień później w sądzie zapadł także wyrok w sprawie zniszczonego samochodu Haidara za prawie milion złotych. Decyzja sądu Rabczewska musi zapłacić 10 tysięcy grzywny, kolejne 10 tysięcy naprawy szkód i pokryć wszelkie koszty sądowe.

TYLKO U NAS! Znamy wyrok sądu w sprawie Doroty Rabczewskiej i Emila Haidara!

Jak donosi Pudelek, to nie koniec kłopotów dla Emila S. – w protokole z zatrzymania mężczyzny znajduje się wzmianka o narkotykach, które posiadał w chwili aresztowania i wspólniku, którego zatrzymano w tym samym czasie. Z relacji portalu dowiadujemy się, że Emil S. podobno przyznał się do posiadania dwóch gramów kokainy, ale nie do drugiego zarzucanego mu czynu.

Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci kaucji w wysokości 100 tysięcy złotych. Emil ma na sobie także policyjny dozór połączony z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonym Haidarem i wspólnikiem oraz zakaz opuszczania kraju. – informuje Pudelek.

Poniżej komentarz Haidara w sprawie ostatnich wydarzeń. Co o nich sądzicie?

Mocne! Emil Haidar o zatrzymaniu Emila S. przez policję! „Dziękuję bardzo organom ścigania, że nie dały się omamić Dorocie Rabczewskiej. Okazuje się, że…” [WIDEO]

Kamil Haidar na pokazie Bizuu

Kamil Haidar na pokazie Bizuu

Emil Haidar pozwał Dodę

Emil Haidar pozwał Dodę


Miałeś/aś kiedyś nieprzyjemności z Policją?

×