Szukaj

Ile wynosi emerytura Krystyny Sienkiewicz? Gwiazda wyżaliła się na swoje dochody

Krystyna Sienkiewicz o emeryturze

Krystyna Sienkiewicz o emeryturze

Krystyna Sienkiewicz o swojej emeryturze

Krystyna Sienkiewicz to 80-aktorka znana z takich produkcji jak Rodzina Leśniewskich, Rzeczpospolita Babska czy jako gwiazda Kabaretu Olgi Lipińskiej. W swoim życiu przeżyła wiele ciężkich chwil. Jest po udarze oraz chorobie nowotworowej. Pomimo przeciwności losu, nie załamała się. Wręcz przeciwnie:

Nawet po udarze, kiedy byłam w szpitalu, to rysowałam. Ja po prostu jestem taką osobą, która lubi pracować. – powiedziała w rozmowie z Super Expressem

Jak się okazuje, chęć do pracy to nie jedyny powód, dla którego to robi:

Mam 2 tysiące emerytury i muszę dorabiać.

Nie jest to najmniejsza kwota, jakiej moglibyśmy się spodziewać, aczkolwiek aktorka twierdzi, że nie wystarcza jej na prowadzenie spokojnego życia:

Na szczęście dużo jest takich rzeczy, dzięki którym mogę sobie jeszcze dorobić. Nie wstydzę się pracy. (…)Dlatego nie mówmy o emeryturach, bo to wszystko to jest skandal. Niech ten skandal sobie będzie, a my nauczmy się robić na szydełku, na drutach, róbmy coś i zarabiajmy pieniądze w inny sposób. Ja będę robiła recitale. – powiedziała w rozmowie z tabloidem

Dodaje również, że nie jest jej łatwo, ponieważ utrzymuje całą gromadkę zwierząt: 7 kotów i 2 psy oraz płaci wysokie rachunki za prąd i gaz.

Krystyna Sienkiewicz o swojej emeryturze

Krystyna Sienkiewicz o swojej emeryturze

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×