Elżbieta Zapendowska już tak nie wygląda. Radykalnie zmieniła fryzurę. Na aktualnych zdjęciach ciężko ją rozpoznać

Elżbieta Zapendowska

Elżbieta Zapendowska

Elżbieta Zapendowska przez wiele lat była jedną z gwiazd stacji Polsat. Specjalistka od emisji głosu nie tylko oceniała uczestników popularnych talent shows, ale współpracowała też z największymi gwiazdami. Jakiś czas temu wyprowadziła się ze stolicy i zmieniła też wizerunek. Jak teraz wygląda?

Elżbieta Zapendowska to uznana specjalistka od emisji głosu. To ona od wielu lat współpracuje z największymi gwiazdami w show-biznesie i przygotowuje je do scenicznych występów. Cenne lekcje i wskazówki dotyczące śpiewu otrzymali od niej między innymi: Michał Bajorowi, Edyta Górniak czy Łukasz Zagrobelny. Współpracowała w swojej karierze także z takimi sławami jak: Ryszard Rynkowski, Kasia Kowalska, a nawet Maryla Rodowicz. Fanom dała się doskonale się poznać jako jurorka w popularnych muzycznych show. Oceniała występy uczestników: Idola, Jak oni śpiewają i Must be the Music.

Nauczycielka śpiewu chociaż przez wiele kolejnych lat związana była z telewizją, to nadal pracowała w swoim zawodzie. Największą radość sprawia jej bowiem współpraca z młodymi muzykami. Zamiast dbania o karierę gwiazd pracuje w domu kultury w Serocku.

Przeprowadziłam się na wieś i pracuję z grupą dorosłych ludzi w Serocku w domu kultury. To mi sprawia ogromną radość. Tu najmłodszy uczestnik ma 16 lat, a najstarsza dziewczyna jest po 50. Mam dwie studentki i jednego młodszego chłopaka, a reszta to dorośli, dojrzali ludzie – mówiła  w rozmowie z Faktem.

Gwiazda ostatnio bardzo krytycznie oceniła uczestnictwo Rafała Brzozowskiego w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Elżbieta Zapendowska zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

Elżbieta Zapendowska na początku miesiąca pojawiła się w Opolu, to właśnie tutaj w Muzeum Polskiej Piosenki przygotowywała dziesięcioro wokalistów, którzy będą mieli szansę wystąpić na tegorocznym festiwalu. Na profilu muzeum pojawiła się relacja zdjęciowa z warsztatów, w których brała udział. Dawno niewidziana jurorka mocno się zmieniła.

Za nami pierwszy dzień warsztatów „Konkursu dla wokalistów. Przeboje al’dęte” z Elżbietą Zapendowską i Narodową Orkiestrą Dętą w Lubinie. Dziś laureaci naszego konkursu pracują nad scenariuszem koncertu, który będzie towarzyszył „Kawiarenkom z gwiazdami” w trakcie tegorocznego festiwalu.

Za nami pierwszy dzień warsztatów "Konkursu dla wokalistów. Przeboje al'dęte" z Elżbietą Zapendowską i Narodową…

Posted by Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu on Monday, August 2, 2021

Przez wiele lat telewizyjnej kariery Elżbieta była wierna jednej fryzurze. Mogliśmy zobaczyć ją w prostych blond włosach sięgających ucha. Na najnowszych zdjęciach widać, że nie tylko zmieniła kolor, a jej włosy są znacznie ciemniejsze, ale też sporo dłuższe. Teraz nosi je spięte w kucyk. Trzeba przyznać, że to spora zmiana.


Elżbieta Zapendowska w nowej fryzurze

Elżbieta Zapendowska w nowej fryzurze

Elżbieta Zapendowska w nowej fryzurze

Elżbieta Zapendowska w nowej fryzurze

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak, Rudi Szubert

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak, Rudi Szubert

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×