Szukaj

Jedna Ruchała podbija estradę, a druga… Przepiękna siostra Alicji za chwilę ją przyćmi!

Alicja Ruchała ma siostrę Elżbietę. Kim jest?

Elżbieta Ruchała startuje w wyborach samorządowych

Alicja Ruchała to objawienie polskiego show-biznesu. Początkowo pojawiła się na okładkach prestiżowych zagranicznych magazynów, by później trafić do studia nagraniowego. Udowodniła, że potrafi zrobić niemałe zamieszanie, a na scenie radzi sobie o wiele lepiej niż Mandaryna. Ma na swoim koncie udany występ na festiwalu w Sopocie i dwa hity, które grały rozgłośnie radiowe w kilku krajach. Czy teraz Ruchała zrobi też zamieszanie w polityce? Z pewnością, tyle że nie Alicja, a jej siostra Elżbieta.

Elżbieta Ruchała, która startuje w najbliższych wyborach samorządowych, ubiega się o mandat radnej do Sejmiku Województwa Małopolskiego. Jedyne co łączy panie to smukła sylwetka i kolor włosów, choć oczywiście Ela również może poszczycić się anielską urodą.

Kim jest Elżbieta Ruchała?

Przyszła radna chce pokazać, że dobro najbliższego otoczenia nie jest jej obojętne. Czym zajmuje się na co dzień? Elżbieta Ruchała prowadzi kancelarię adwokacką w Nowym Sączu. Na plakatach wyborczych przekonuje, że “kobiety są siłą samorządu”.

Elżbieta może liczyć na wsparcie rodziny. Nic więc dziwnego, że Alicja na swoim profilu na Facebooku umieściła plakat wyborczy siostry. Jednocześnie zaapelowała do swoich fanów o głosy:

Moja siostra ADWOKAT ELZBIETA RUCHALA, lokalna patriotka Startuje z okregu nr 6 czyli z powiatu nowosadeckiego, limanowskiego, gorlickiego z listy Koalicji Obywatelskiej!!!! Nowy Sacz, Gorlice i Limanowa czas na odwazna kobiete!!

Moja siostra ADWOKAT ELZBIETA RUCHALA, lokalna patriotka ❤️❤️ Startuje z okregu nr 6 czyli z powiatu nowosadeckiego,…

Opublikowany przez Alicja Ruchala Niedziela, 16 września 2018

Taki ruch sprawił, że Elżbieta zyskała kolejnych głosujących, którzy zadeklarowali w komentarzach, że w wyborach postawią krzyżyk przy jej nazwisku:

  • Będzie głosowane

  • głosujemy

  • nazwisko dźwignią Polityki

O tym, czy dziewczynie uda się dostać do świata polityki i namieszać tak jak Alicji dowiemy się 21 października. Wówczas w całym kraju odbędą się wybory samorządowe.

Oby poszło jej lepiej niż Alicji w preselekcjach na Eurowizję…

Śliczna polska gwiazda wskoczyła w bikini i opala swoje boskie ciało na złotym łabędziu! Fani ugotowani!

HOT! Gorące sceny z Alicją Ruchałą w nowym teledysku! Seksowna modelka pokazała ciało, a razem z nią modele!

Gwiazda przyjechała do Sopotu w butach za 13 tysięcy złotych! Są droższe od tych, które miała na scenie!


Pójdziesz na wybory samorządowe?

×