Ela Romanowska zabrała swoją mamę i przyjaciela na wakacje! Już wiemy po kim aktorka odziedziczyła urodę!

Elżbieta Romanowska, mama

Elżbieta Romanowska, mama

Elżbieta Romanowska pochwaliła się mamą na Instagramie. Pani Bogusława specjalnie dla swojej córki przejechała ponad 100 kilometrów, by wręczyć jej ciasto.

Ela Romanowska od lat plasuje się w czołówce najsympatyczniejszych polskich aktorek serialowych. Gwiazda zyskała ogromną sympatię publiczności dzięki kultowej roli Jolki Pietrek w zakończonym już serialu Ranczo. Po udziale w produkcji otrzymała kilka kolejnych propozycji – np. wystąpiła w filmie Kogel Mogel oraz w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Obecnie jest najlepszym dowodem na to, że większy rozmiar może być kluczem do sukcesu.

Romanowska na Instagramie regularnie dzieli się z internautami szczególnymi momentami ze swojego życia. Ostatnio postanowiła zaprezentować światu swoją piękną mamę Bogusławę, z którą wybrała się na wakacje nad morze:

Kocham Kocham Kocham. Tylko moja Mama potrafi przejechać na 2 godziny ponad 100 km by zobaczyć się ze mną, przywieźć mi pierogi z jagodami i truskawkami oraz sernik i rabarbarowe ciasto dla całej ekipy – napisała.

Pani Bogusława również ma profil w serwisie społecznościowym. Na jej stronie możemy znaleźć przede wszystkim zdjęcia ukochanych czworonogów i posty promujące twórczość Eli. Na jednym ze zdjęć możemy podziwiać fotografie gwiazdy wyciągnięte z rodzinnego albumu.

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała Ela.

Zobacz: Seksowna Elżbieta Romanowska chwali się spieczonymi na raka piersiami: “Dekolcik mam troszkę czerwony”

Zobacz: Odchudzona Ela Romanowska zaskoczyła samą siebie! Gwiazda pokazała się w zjawiskowej białej sukni. Prawdziwa królowa!

Zobacz: “Ranczo” wraca pod zmienionym tytułem! Wreszcie pojawiły się konkretne informacje! Nie wszyscy będą zadowoleni…


Elżbieta Romanowska z mamą Bogusławą

Elżbieta Romanowska z mamą Bogusławą

Elżbieta Romanowska w sukni ślubnej

Elżbieta Romanowska w sukni ślubnej

Elżbieta Romanowska w sukni ślubnej

Elżbieta Romanowska w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×