Królowa Elżbieta II już poznała swoją najmłodszą prawnuczkę Lilibet Dianę. Szczegóły wyciekły do prasy

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle i książę Harry

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle i książę Harry

Meghan i Harry powitali na świecie drugie dziecko, o czym poinformowali w oficjalnym komunikacie w ubiegłą sobotę. Są tak podekscytowani obecnością Lilibet Diany w ich życiu, że od razu przedstawili ją królowej Elżbiecie II. Szczegóły obiegły media.

Meghan Markle w walentynki poinformowała, że jest w ciąży. Kilka tygodni później razem z Harrym, w rozmowie z Oprah Winfrey ujawnili, że powitają na świecie córkę. Chociaż od tego momentu księżna nie wypowiadała się na temat swojego stanu, kolorowa prasa podawała kolejne informacje.

Page Six, powołując się na anonimowego informatora, ogłosił, że księżna zdecyduje się na poród w domu. Okazało się jednak, że maleństwo przyszło na świat w szpitalu.

Markle urodziła w piątek, 4 czerwca, o czym dumni rodzice poinformowali w oficjalnym komunikacie.

Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i odpoczywają w domu – para podzieliła się szczegółami w oświadczeniu opublikowanym w niedzielę – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Fani rodziny królewskiej są zachwyceni imionami malutkiej córeczki Harry’ego, a niemałe wzruszenie przeżyła jej prababcia, Elżbieta II, która jeszcze przed porodem wiedziała, jak zostanie nazwana dziewczynka, kiedy miała okazję ją zobaczyć.

Elżbieta II poznała swoja wnuczkę Lilibet Dianę

Para, która powitała swoją córeczkę w weekend, przedstawiła ją 95-letniej prababci, królowej Elżbiecie II przez wideorozmowę. Oboje byli bardzo podekscytowani i nie mogli się doczekać, aby podzielić się tym, że ich drugie dziecko pojawiło się na świecie. Gdy tylko wrócili do domu w Montecito w Kalifornii ze szpitala Santa Barbara, pierwszą rzeczą, jaka zrobili, było zorganizowanie wirtualnego spotkania z babcią Harry’ego.

Magazyn People twierdzi, że niewykluczone jest, że Sussexowie spędzą Boże Narodzenie w Sandringham, jeśli pozwolą na to ograniczenia pandemiczne, a wówczas cała rodzina pozna Lilibet Dianę.


Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu narodzin córki

Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu narodzin córki

Rodzina królewska gratuluje Meghan i Harry'emu narodzin córki

Rodzina królewska gratuluje Meghan i Harry'emu narodzin córki

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×