Księżna Kate na każdym kroku podgląda Elżbietę II! Zaskakujące informacje przedostały się do prasy

Księżna Kate, królowa Elżbieta II

Księżna Kate, królowa Elżbieta II

Księżna Kate przygotowuje się do roli przyszłej królowej. W jaki sposób to robi? Bierze przykład z Elżbiety II. Jak sędziwa monarchini instruuje żonę Williama?

Książę William jest drugi w kolejce do brytyjskiego tronu, zaraz po swoim ojcu, Karolu obejmie przywództwo. U jego boku niezmiennie stoi Kate, która już jest świetnie przygotowana do tej roli, ale nie osiadła na laurach. Cały czas się uczy od Elżbiety II. Jak sędziwa monarchini ja instruuje?

Kate wzoruje się na królowej Elżbiecie II

Kate przygotowuje się do swojej przyszłej roli jako królowej, robi to biorąc przykład od najlepszych – chodzi oczywiście o 96-letnią królową Elżbietę.

Kate uczyła się poprzez obserwacje – mówi PEOPLE biografka królowej Sally Bedell Smith – Wiele wiedzy wchłonie od królowej.

Chociaż dzieli je 56 lat, królowa i Kate dzielą pewne cechy: stoicyzm, nieomylną dyskrecję i silną lojalność. Ich opinie w spornych kwestiach politycznych nigdy nie są wygłaszane publicznie. Ich zaangażowanie w monarchię ​​jest niezachwiane, a ich wizerunek jest ściśle kontrolowany i nienaganny. Żona Williama w swojej służbie stosuje także nieoficjalne motto królowej: Nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj.

Elżbieta II to nie jest osoba, która udziela lekcji, więc jest mało prawdopodobne, że królowa kiedykolwiek formalnie uczyła Kate, jak powinna się zachowywać. Zamiast tego historyk Sarah Gristwood mówi PEOPLE, że królowa mogła podejść do swoich relacji z Kate tak, jak robi to z premierami.

Królowa zawsze wolała robić niż mówić – mówi autorka Elizabeth: Queen and Crown – W przypadku audiencji premierów, gdyby istniała rzeczywista rada, byłaby ona dyskretna, raczej sugestia, a nie rzeczywista instrukcja.

Kate jest także nowoczesną kobietą, która mimo wszystko jest zmuszona do dostosowania się do wielowiekowej instytucji, jaka rodzina królewska, zwana także firmą.

To chęć dostosowania się do wymagań instytucji – mówi Gristwood – Brzmi to jak przestarzała, nieatrakcyjna cnota, ale jest ważna, jeśli chcesz odnieść sukces w królewskim kręgu.

Myślicie, że Kate zdobędzie ostatecznie taką samą popularność i szacunek jak Elżbieta II?


Kate Middleton, Książę William, Elżbieta II / Instagram

Kate Middleton, Książę William, Elżbieta II / Instagram

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Komentarze

 • Gość Rea pisze:

  Kate wygląda staro, młodziej wygląda żona Harrego

  • Gość pisze:

   Kate wygląda dużo lepiej i tak się składa, że jest młodsza. Nie mówiąc o zachowaniu. Kto normalny udaje matkę męża, a potem opowiada, że jest małą syrenką z filmów Disneya? Żona Harrego to psychopatka.

 • Gosc pisze:

  Tak znieść monarchie to pasożyty i nieroby

  • Gość pisze:

   sama jesteś pasożytem. zrób coś pożytecznego zamiast co godzinę wypisywać to samo.

 • Gość pisze:

  Kate jest super. Wystarczy popatrzeć jak ona szanuje całą swoją i swojego męża rodzinę i jak sobie świetnie radzi w roli żony i matki przyszłych władców monarchii. Każdy chciałby mieć kogoś takiego w rodzinie.

 • Gośc pisze:

  Kate nigdy nie będzie królową tylko żona króla, a to jest różnica więc tytuł artykułu jest chybiony, nadal będzie tylko się uśmiechać (głupio)

  • Gość pisze:

   Żona krola to wlasnie królowa.
   Doucz się

  • Gość pisze:

   Dokładnie, królowa jako monarcha, a królowa jako małżonka monarchy to dwie zupełnie inne osoby. Kate nigdy nie będzie taka jak Elżbieta, bo nigdy nie będzie pełnić takiej roli jak Elżbieta.

 • Gość pisze:

  ZNIEŚĆ MONARCHIE!!!!

 • Gość pisze:

  Trzymam kciuki za Kate

 • Gość pisze:

  Królowa Elżbieta to jedna z najbardziej szanowanych osób na świecie. Każdy powinien wziąć z niej czasem przykład. A Kate to najlepsze, co się mogło przydarzyć tej rodzinie.

  • Gość pisze:

   Jasne, każdy powinien brać z niej przykład i niszczyc życie Bliskim dla potrzymania uludy Firmy.

  • Gość pisze:

   Niszczyć? Niszczy to żona Harrego. Swoją rodzinę zniszczyła, teraz niszczy jego rodzinę, a na końcu przyjdzie czas na niego. Kate jest wspaniałą matką, żoną, córką, siostrą, synową… i robi, co może, by dać światu przykład czegoś dobrego. Szkoda, że niektórzy wybierają za wzór toksyków. Ale to zawsze jakiś znak, żeby się z takimi nie zadawać, bo pewnie sami tacy są.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×