Szukaj

Elton John stanął w obronie Meghan Markle i księcia Harry’ego! To w jego willi zatrzymała się książęca para

Książę Harry i Meghan Markle z synem wylecieli na wakacje do Nicei, do której polecieli prywatnym odrzutowcem. Fakt ten wywołał burzę w sieci. W obronie pary książęcej stanął sam Elton John, od którego książęta Sussexu wynajęli willę na Lazurowym Wybrzeżu.

Elton John o wakacjach Meghan i Harry'ego w swojej willi

Meghan i Harry przebywali w prywatnej willi Eltona Johna z widokiem na Morze Śródziemne, na Mont Boron, wzgórzu oddzielającym Niceę od Villefranche-sur-Mer, ale nie jest pewne, czy już wrócili do Wielkiej Brytanii. Po wiadomości o wakacjach pary królewskiej na południu Francji z ich 3-miesięcznym synem Archiem, w mediach  pojawiły się liczne nagłówki, koncentrujące się na użyciu prywatnego odrzutowca do podróży – co jest sprzeczne z postawą pary książęcej na rzecz ochrony środowiska.

Zobacz: Paparazzi przyłapali Meghan Markle i księcia Harry’ego z synem na wakacjach we Francji! Przylecieli prywatnym odrzutowcem

Elton John stanął w obronie Meghan i Harry’ego

Elton John, to słynny muzyk, który wystąpił na królewskim przyjęciu weselnym Meghan i Harry’ego w maju 2018 roku. Legendarny piosenkarz odpowiedział na krytykę tabloidów na swoim profilu w mediach społecznościowych, ujawniając, że książę i księżna Sussexu pozostawali gośćmi w jego domu w Nicei, i że dostarczył im samolot, który został wykonany tak, by był neutralny pod względem uwalniania dwutlenku węgla:

Jestem głęboko poruszony dzisiejszym, zniekształconym i złośliwym atakiem w prasie, otaczającym prywatny pobyt księcia i księżnej Sussex w moim domu w Nicei w ubiegłym tygodniu – napisał. – Matka księcia Harry’ego, Diana, Księżna Walii, była jedną z moich najdroższych przyjaciół. Czuję głębokie poczucie obowiązku ochrony Harry’ego i jego rodziny przed niepotrzebną ingerencją prasy, która przyczyniła się do przedwczesnej śmierci Diany.

Słynny muzyk znany jest z tego, że także jest zaangażowany w działalność charytatywną i w ochronę środowiska. Jest też wielkim przyjacielem rodziny książęcej, ze względu na pamięć o matce książąt – księżnej Dianie, wspiera ich i dba o nich. Kontynuował swoje emocjonujące wpisy, których w sumie było aż pięć.

Po ciężkim roku kontynuowania pracy i poświęceń w celach charytatywnych David i ja chcieliśmy, aby młoda rodzina miała prywatne wakacje w bezpiecznym i spokojnym domu. Aby utrzymać wysoki poziom bardzo potrzebnej ochrony, zapewniliśmy im prywatny odrzutowiec. Aby wesprzeć zaangażowanie księcia Harry’ego w ochronę środowiska, upewniliśmy się, że ich lot był neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Bardzo szanuję i pochwalam zaangażowanie Harry’ego i Meghan w działalność charytatywną i wzywam prasę do zaprzestania tych nieustępliwych i nieprawdziwych zamachów na nich, które są sztucznie codziennie napędzane! – Ciąg pięciu wpisów podpisał „Elton”.

Zobacz: Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie i doprowadziła Brytyjczyków do łez. Coś pięknego

View this post on Instagram

I am deeply distressed by today’s distorted and malicious account in the press surrounding the Duke and Duchess of Sussex’s private stay at my home in Nice last week. Prince Harry’s Mother, Diana Princess Of Wales was one of my dearest friends. I feel a profound sense of obligation to protect Harry and his family from the unnecessary press intrusion that contributed to Diana’s untimely death. After a hectic year continuing their hard work and dedication to charity, David and I wanted the young family to have a private holiday inside the safety and tranquility of our home. To maintain a high level of much-needed protection, we provided them with a private jet flight. To support Prince Harry’s commitment to the environment, we ensured their flight was carbon neutral, by making the appropriate contribution to Carbon Footprint™ I highly respect and applaud both Harry and Meghan’s commitment to charity and I’m calling on the press to cease these relentless and untrue assassinations on their character that are spuriously crafted on an almost daily basis.

A post shared by Elton John (@eltonjohn) on

Wakacje Meghan Markle, księcia Harry’ego i Archiego Harrisona

Podróż na Riwierę Francuską nastąpiła zaledwie dwa dni po powrocie pary książęcej z Ibizy, gdzie zrobili sobie wakacje około 4 sierpnia, kiedy Meghan obchodziła swoje 38. urodziny. Biuro pary odmówiło komentarza na temat którejkolwiek z podróży.

To nie jedyna podróż w kalendarzu „Sussexów”. Oczekuje się również, że wykorzystają część swoich letnich wakacji, aby udać się do zamku Balmoral, aby spędzić czas z królową Elżbietą i innymi członkami rodziny królewskiej. W przyszłym miesiącu wyruszą w długi lot do Afryki, na pierwszą oficjalną zagraniczną wizytę Archiego.

To był gorący okres dla Harry’ego i Meghan, każde z nich było zaangażowane w rożnego rodzaju projekty, w tym księżna, była naczelną wrześniowego wydania brytyjskiej edycji Vogue’a. Po tak absorbujących zajęciach, z pewnością rodzina zasłużyła na odpoczynek.

Zobacz: Księżna Kate odmówiła wspólnych wakacji z Meghan Markle. Teraz ujawniono powód – poszło o dzieci


Dom Eltona Johna w Nicei

Dom Eltona Johna w Nicei

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×