Mąż Eltona Johna podzielił się nowym zdjęciem dzieci. Zachary i Elijah wyrośli na młodych dżentelmenów. To już nie są słodkie bobaski

Elton John i David Furnish z dziećmi

Elton John i David Furnish z dziećmi

David Furnish podzielił się na Instagramie nowym zdjęciem swoich synów. Chłopcy wrócili do szkoły. Tak teraz wyglądają dzieci Eltona Johna.

Brytyjski piosenkarz Elton John i kanadyjski reżyser David Furnish są ze sobą związani od lat 90. John jest znany przede wszystkim z działalności muzycznej, która przyniosła mu niepodważalny status legendy rocka. Nagrał albumy, takie jak Elton John, Tumbleweed Connection, Goodbye Yellow Brick Road czy A Single Man. Niemal wszystkie zostały obsypane licznymi nagrodami, w tym złotymi, srebrnymi i platynowymi płytami w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Został też doceniony sześcioma nagrodami Grammy, Złotym Globem, Tony Award, dwoma Oscarami oraz czterema Brit Awards.

Furnish z kolei wyreżyserował lub wyprodukował następujące obrazy: Tantrums and Tiaras, Women Talking Dirty, Kofi Annan: Center of the Storm i Gnomeo and Juliet. Angażował się też zawodowo w pracę dziennikarza – współpracował z anglojęzycznym magazynem Interview.

John i Furnish zawarli związek cywilny w 2005 roku. W 2014 roku, dzięki zmianom w brytyjskim prawodawstwie, zawarli formalny związek małżeński. W międzyczasie przyszli na świat ich synowie. W 2010 roku przyszedł na świat Zachary Jackson Levon, trzy lata później Elijah Joseph Daniel. Obu chłopców urodziła surogatka.

Obydwaj rodzice nie kryją, że dzieci są dla nich całym światem. Furnish w jednym z wywiadów prasowych opowiadał:

Przez całe życie kochaliśmy i byliśmy kochani, ale miłość do dziecka różni się od każdej innej. Nie wyobrażałem sobie, że mogą istnieć tak intensywne uczucia. W żaden sposób nie można się na nie przygotować.

Dobre relacje, co ciekawe, łączą też panów z biologiczną matką ich dzieci.

Od początku mieliśmy z nią bardzo bliskie więzi. Jest cudowną kobietą. Kochamy ją jak siostrę. Kiedy zaczęliśmy myśleć o drugim dziecku, chcieliśmy, by to ona je urodziła. Często rozmawialiśmy, oglądaliśmy zdjęcia z USG. Dzięki temu ostatnie dziewięć miesięcy było bardzo ekscytujące. Dała nam dwa niezwykłe prezenty, a my opiekujemy się nią i wszelkimi sposobami chronimy jej anonimowość – opowiedział John.

Zachary i Elijah – jak wyglądają dzieci Eltona Johna i Davida Fusnisha?

Furnish regularnie dzieli się zresztą z internautami zdjęciami swoich pociech. Właśnie zamieścił na Instagramie fotografię synów, którą zrobił z okazji ich powrotu do szkoły. Przedstawia ona Zacharego i Elijaha w szkolnych mundurkach, krótkich spodenkach i eleganckich butach. Obaj chłopcy są do siebie bardzo podobni.

Internauci, którzy śledzą poczynania Furnisha w sieci, nie kryją, że nowe zdjęcie bardzo przypadło im do gustu. Jedna z internautek oceniła, że zdjęcie jest „piękne i eleganckie”. Inna porównała chłopców do „aniołków”. Wielu komentatorów zwróciło też uwagę na zmiany w wyglądzie dzieci. Nic dziwnego, bo mocno wyrośli. Ich zdjęcia z poprzednich lat można zobaczyć w galerii.


Synowie Eltona Johna i Davida Furnisha

Synowie Eltona Johna i Davida Furnisha

Dzieci Eltona Johna i Davida Furnisha

Dzieci Eltona Johna i Davida Furnisha

Dzieci Eltona Johna i Davida Furnisha

Dzieci Eltona Johna i Davida Furnisha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×