Szukaj

Elon Musk został ojcem. Płeć dziecka wzbudza kontrowersje

Elton Musk został ojcem

Elton Musk został ojcem

Elon Musk pochwalił się narodzinami piątego dziecka. Razem z kanadyjską wokalistką znaną pod pseudonimem Grimes powitał na świecie potomka. Kontrowersje wzbudza płeć dziecka.

Elon Musk to znany przedsiębiorca z RPA. Miliarder jest założycielem i właścicielem kilku znanych na całym świecie spółek. Jest współzałożycielem takich marek jak Paypal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. Obecnie pracuje jako dyrektor generalny i techniczny w SpaceX oraz główny architekt w Tesla Motors. Największą sławę w kolorowej prasie zyskał jednak nie dzięki swoim intratnym biznesom, a bujnemu życiu towarzyskiemu.

Przedsiębiorca kilka lat temu postanowił zmienić swoje niezwykle ustabilizowane życie. Milioner rozwiódł się z żoną i zostawił piątkę swoich synów, by rozpocząć życie singla. Głośnym echem w mediach odbił się jego rzekomy związek z Amber Heard. Zagraniczna prasa donosiła, że aktorka zaledwie miesiąc po ślubie z Johnnym Deppem wdała się w płomienny romans z miliarderem. Jakiś czas później Elon związał się ze swoją aktualną partnerką, kanadyjską wokalistką Grimes. Piosenkarka jest znana ze swoich niezwykle kontrowersyjnych wypowiedzi i oryginalnego stylu bycia.

Elon Musk został ojcem po raz piąty

Claire Boucher, bo tak brzmi jej prawdziwe nazwisko, pokazała się po raz pierwszy z jednym z najbogatszych ludzi świata podczas corocznej MET Gali w 2018 roku. Wtedy właśnie potwierdzili oficjalnie, że są parą. Informację o tym, że spodziewają się potomka, przekazali na początku tego roku, czym bardzo zaskoczyli internautów. Na Instagramie wokalistki pojawiło się roznegliżowane zdjęcie, z mocno widocznym ciążowym brzuszkiem. Dzisiaj szczęśliwy tata za pomocą Twittera przekazał informację o narodzinach dziecka.

Zdjęcia maluszka dodała również na swoim Instagramie szczęśliwa, świeżo upieczona mama. W komentarzach natychmiast pojawiły się pytania o płeć noworodka. Rodzice jednak zgodnie milczą w tej kwestii. Media donoszą, że jest to chłopiec. Jednak jakiś czas temu rodzice zadeklarowali, że w kwestii płci pozostawiają wybór swojemu dziecku.


Elon Musk został ojcem

Elon Musk został ojcem

Elon Musk został ojcem

Elon Musk został ojcem

Grimes w ciąży

Grimes w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×