Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Ujawniono tożsamość niedoszłego męża Angeliny Jolie! To z tym miliarderem miała romans po rozstaniu z Bradem Pittem! Przystojny?

Angelina Jolie załamana


Angelina Jolie i Elon Musk byli parą

Angelina Jolie po rozstaniu z Bradem Pittem łączona była tylko z jednym mężczyzną – brytyjskim, starszym od niej miliarderem z zacięciem charytatywnym. Krążyły nawet plotki o rychłym ślubie i planowanej przeprowadzce Angeliny do Londynu, w którym ponoć kupiła już nawet apartament.

Teraz okazuje się, że piękna aktorka prędko nie stanie na ślubnym kobiercu, ale nie to jest najciekawsze. Amerykańskie tabloidy zidentyfikowały tajemniczego mężczyznę, którym okazał się być założyciel np. PayPala, Elon Musk.

Przypomnijmy, że 46-latek w połowie 2017 roku rozstał się z Amber Heard, byłą żoną Johnny’ego Deepa, wówczas w głowie zawróciła mu Angie.

Biznesmen adorował Angelinę przez dłuższy czas i aktorka naprawdę zaangażowała się w tę znajomość, tymczasem niedawno w mediach pojawiły się zdjęcia Elona na niezobowiązującym spotkaniu z Amber – czytamy na łamach RadarOnline.

Miliarder o Heard wyrażał się w samych superlatywach, po dżentelmeńsku biorąc całą winę po rozstaniu na siebie. Elon ponoć adorował Angelinę od kilku miesięcy. Z relacji tabloidów dowiadujemy się, że wszystko układało się pomyślnie dopóki nie wypłynęły zdjęcia Elona z Amber w Londynie, jakby tego było mało, okazało się również, że Musk pojechał z byłą na wyprawę do Chile.

Angelina jest bardzo rozczarowana postawą mężczyzny, długo skupiała się wyłącznie na rodzinie i ma nadzieję, ze w końcu spotkała kogoś odpowiedniego – kwituje Us Weekly.

Współczujemy.

Angelina Jolie wychodzi za mąż za brytyjskiego biznesmena! Wyciekły szczegóły bardzo oryginalnej uroczystości!

Angelina Jolie powróciła na salony i dopiekła kochance Brada Pitta! Na długo zapamięta to spotkanie twarzą w twarz!

Angelina Jolie nie ma za grosz litości! Wywinęła Bradowi okrutny numer tuż przed świętami

Czy Amber Heard jest miłą i szczerą, zagubioną dziewczyną?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×