Ellie Goulding poddała się operacji plastycznej? Jej twarz zmieniła się nie do poznania. Efekty widać gołym okiem

Ellie Goulding

Ellie Goulding

Ellie Goulding poddała się operacji plastycznej? Chociaż do tej pory artystka nie goniła za urodowymi nowinkami,  zmieniła się nie do poznania. Jak wygląda? Zobacz nowe zdjęcia.

Ellie Goulding zasłynęła dzięki swojemu muzycznemu talentowi – jest świetną piosenkarką, a także autorką tekstów. Na swoim koncie ma trzy albumy, z czego pierwszy wydała już w 2010 roku. Okazał się on prawdziwym hitem. Zdobył pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów UK Albums Chart i w mgnieniu oka zniknął ze sklepowych półek. Artystka do tej pory stroniła od skandali i mówiło się o niej głównie dzięki jej dokonaniom w branży muzycznej.

Jednak ostatni czas dla kobiety był bardzo emocjonujący – na początku września postanowiła sformalizować swój związek z Caspar’em Jopling’iem i wziąć ślub. Mężczyzna może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami w sporcie – jest byłym członkiem brytyjskiej reprezentacji juniorów w wioślarstwie, a jego pasją jest handel dziełami sztuki. Mało kto wie, że Casper ma powiązania z brytyjską rodziną królewską – od lat łączy go niezwykła przyjaźń z księżniczką Eugenią. Oboje nie kryją tej informacji i często pokazują się razem.

Zobacz: Ellie Goulding już po ślubie! Na ceremonii pojawiły się gwiazdy i członkowie rodziny królewskiej!

[wp_quiz id=”452″]

Ellie Goulding poddała się operacji plastycznej? Nie wygląda jak kiedyś

Nowożeńcy postanowili wziąć udział w jednej  z ostatnich uroczystości i wybrali się razem na The Centrepoint 50th Anniversary Gala w Londynie. Całą uwagę przykuła Ellie, a dokładniej mówiąc jej nowa twarz. Artystka do tej pory unikała wizyt u chirurgów plastycznych, jednak wyraźnie widać, że postanowiła to zmienić.

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska po operacji plastycznej? Fani nie przestają dopytywać, a jej nowe zdjęcie nie ucina plotek. Wręcz przeciwnie!

Usta młodej piosenkarki są zdecydowanie pełniejsze, a linia szczęki zupełnie inna. Z całą pewnością nie jest to kwestia innego makijażu. Policzki kobiety również wydają się o wiele większe niż wcześniej.

Zobacz: Ellie Goulding pokazała drugą suknię ślubną! Identyczną miała Meghan Markle

 


Ellie Goulding po operacji plastycznej

Ellie Goulding po operacji plastycznej

Ellie Goulding druga suknia ślubna

Ellie Goulding druga suknia ślubna

Ślub Ellie Goulding

Ślub Ellie Goulding

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×