Szukaj

Ustawka u Ellen? Materiał z wizyty u Meghan Markle oburzył fanów rodziny królewskiej. Poszło o księżną Kate

Kate, Meghan, Ellen

Kate, Meghan, Ellen

Ellen DeGeneres miała okazję spotkać Meghan Markle, księcia Harrego i małego Archiego na żywo. Potem opowiedziała o tym w swoim programie. Fani rodziny królewskiej mają sporo wątpliwości, co do rzetelności wyemitowanego materiału.

Ellen DeGeneres poleciała do Londynu, gdzie spotkała się z parą książęcą: Meghan Markle i księciem Harrym. O niecodziennej wizycie opowiedziała w ostatnim odcinku własnego talk-show The Ellen DeGeneres Show. Z rozczuleniem wspominała czas, który spędziła z małym Archiem Harrisonem.

Zobacz: Meghan Markle w luźnej stylizacji przyłapana na US Open. Myślała, że nikt jej nie zauważy?

Ellen DeGeneres o wizycie w domu Meghan i Harry’ego

Ellen w programie, który cieszy się niebywałą popularnością nie tylko wśród Amerykanów, ale także widzów z najdalszych zakątków świata, zażartowała z wizyty u książąt Sussexu. Z przekąsem przyznała:

Spędziłam popołudnie z księciem Harrym i Meghan. Chcę tylko powiedzieć, że dla nich był to zaszczyt, że mnie spotkali.

Dziennikarka przyznała, że była pod wrażeniem Sussexów. Odebrała ich jako bardzo uroczą parę, która rzeczywiście martwi się o losy naszej planety. Z jej obserwacji wynika, że robią naprawdę wiele dla środowiska. Nawiązała też, do ciągłej krytyki mediów, jakiej para jest poddawana, zwłaszcza ostatnio, kiedy wyszła sprawa z nadużywaniem królewskiego odrzutowca do celów prywatnych.

Naprawdę, oni są niesamowici (…) Nienawidzę, kiedy widzę, że są atakowani, to po prostu niesprawiedliwe – mówiła DeGeneres.

Ellen DeGeneres i Archie Harrison. Kontrowersje wokół wizyty

Ellen wspomniała także o Archiem. Zdradziła, że trzymała go na rękach, nawet go karmiła. Publiczność była zachwycona tym faktem. Ellen przyznała, że chłopiec wygląda zupełnie jak jego tata:

Najważniejsze było to, że trzymałam małego Archiego. Karmiłam go. (…) Wygląda jak Harry – powiedziała.

Okazuje się, że kontakt z najmłodszym z Sussexów sprawił gwieździe talk-show najwięcej radości. Nieco mniej zadowoleni byli zwolennicy działalności książąt Cambridge. Nie tak dawno media donosiły o tym, że Meghan nie pozwoliła księżnej Kate wziąć syna na ręce, gdy ta wpadła z niezapowiedzianą wizytą. Ponoć Middleton ze łzami w oczach opuściła dom Sussexów.

Przypomnijmy: Meghan Markle doprowadziła księżną Kate do łez! Zachowała się bardzo brzydko. “Harry zadzwonił z przeprosinami”

Pojawiły się również teorie, że materiał wyemitowany przez cieszącą się sporą sympatią Ellen, to efekt działań firmy pr, z którą od niedawna, na własną rękę (czyli bez zgody królowej Elżbiety II), współpracuje Markle. Jeszcze zanim odcinek DeGeneres został wyemitowany, w mediach pojawiła się lista wymagań księżnej Sussexu, na której na pierwszym miejscu znalazło się „ratowanie wizerunku w USA”.

Czytaj więcej: Czego Meghan Markle żąda od firmy PR? Wyciekła cała lista wymagań. Zaczyna się od poprawienia wizerunku w USA

Ciekawe, ile prawdy jest w tych spekulacjach.


Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×