Szukaj

Ellen z żoną uczciły światowy dzień coming outu. Wnętrza ich ogromnej kuchni robią wrażenie

Ellen DeGeneres ślub

Ellen DeGeneres ślub

Ellen DeGeneres razem ze swoją żoną Portią de Rossi świętują Światowy dzień coming outu. Zakochane zapozowały w objęciach, a przy okazji pochwaliły się ogromną kuchnią. Co za wnętrza!

Ellen DeGeneres od lat prowadzi jeden z najpopularniejszych talk-shows w amerykańskiej telewizji. Jeszcze niedawno każdy odcinek The Ellen DeGeneres Show oglądało ponad 3 miliony widzów. Program uczynił z niej jedną z najlepiej zarabiających i najbardziej wpływowych kobiet w USA. Na samym początku pandemii gwiazda przeniosła się z nagraniami do swojej prywatnej posiadłości, nie informując o niczym swoich współpracowników.

Niestety już od dłuższego czasu nie cieszyła się ona dobrą opinią wśród pracujących z nią osób. Do mediów przedostawały się kolejne przecieki z planu jej widowiska. W lipcu BuzzFeed News opublikował informacje o toksycznym środowisku pracy. Wszystko potwierdziło 10 byłych pracowników oraz jeden z obecnych. Mieli być oni piętnowani za wzięcie urlopów chorobowych, czy być ofiarami rasistowskich żartów. Milczeli przez wiele lat, ponieważ bali się zemsty wpływowej pracodawczyni.

Nad programem i wizerunkiem gwiazdy zawisły czarne chmury. Ellen długo nie komentowała tych zarzutów. Dopiero przed premierą kolejnej serii zdecydował się odnieść do wszystkich oskarżeń.

Jak być może słyszałeś, tego lata pojawiły się zarzuty dotyczące toksycznego środowiska pracy. Odbyło się również dochodzenie. Dowiedziałam się, że wydarzyły się tutaj rzeczy, które nigdy nie powinny się wydarzyć… Traktuję to bardzo poważnie. Bardzo mi przykro z powodu tych, którzy zostali dotknięci.(…) Wprowadziliśmy niezbędne zmiany. Dziś zaczynamy nowy rozdział.

Program Ellen ponownie wrócił na antenę, a ona swoim odważnym wystąpieniem odzyskała zaufanie widzów programu i swoich fanów.

Jak mieszka Ellen DeGeneres z żoną?

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi są parą od 2004 roku. Pobrały się cztery lata później. Jakiś czas temu amerykańska prasa donosiła, że gwiazda telewizyjnego show i aktorka pochodząca z Australii nie mogą na siebie patrzeć i szykują się do rozwodu. Te informacje, jak widać, nie potwierdziły się, ponieważ zakochane gwiazdy świętują razem dzień coming outu.

Do zdjęcia zapozowały w objęciach i rozwiały wszystkie wątpliwości na temat kryzysu w związku.

Wesołego #NationalComingOutDay! Oto świętowanie wyjścia kiedy wszyscy pozostajemy w domach.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na ogromną kuchnię, w której powstała fotografia. Jest ona urządzona w bardzo nowoczesnym stylu. Biel w połączeniu ze srebrem idealnie współgrają z drewnianą podłogą oraz zielonymi roślinami. Na uwagę zasługuje także ogromna wyspa, która znajduje się pośrodku pomieszczenia. Zamontowana jest na niej kuchenka, zlew i dodatkowe szafki. Nie sposób nie zauważyć też ogromnego okapu zwisającego wprost z sufitu. Wszystko to wygląda jak wyposażenie w nowoczesnej restauracji.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak prezentują się pozostałe wnętrza w domu Ellen i jej żony.


Ellen DeGeneres i Portia de Rosi

Ellen DeGeneres i Portia de Rosi

Ślub Ellen DeGeneres

Ślub Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres – zdjęcie ze ślubu

Ellen DeGeneres – zdjęcie ze ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×