Szukaj

Głośny i niespodziewany rozwód Ellen DeGeneres. Amerykański tabloid dotarł do szczegółów

Rozwód Ellen DeGeneres

Rozwód Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi zmierzają do rozwodu za 500 milionów dolarów. Doniesienia zza oceanu są bardzo konkretne, a informator tabloidu nie ma wątpliwości, że wszystko do tego zmierza.

Ellen DeGeneres od 2004 roku jest w związku z aktorką Portią de Rossi, znaną m.in. z serialu Ally McBeal. Pobrały się w sobotę 16 sierpnia 2008 w ogrodzie ich wspólnego domu w Beverly Hills. Na prywatną ceremonię zaproszono tylko 19 osób. Mieszkają w Santa Barbara z 4 psami i 3 kotami. Wszystko wskazuje jednak na to, że po prawie 12 latach wspólnego życia ich drogi się rozeszły, a one szykują się do niesamowicie drogiego rozwodu.

Czy Ellen DeGeneres i Portia de Rossi się rozwodzą?

W najnowszym artykule In Touch twierdzi, że małżonki znajdują się w punkcie krytycznym, a ich przyjaciele nie sądzą, że dotrwają do końca lata. Dlaczego to? Informator twierdzi, że para ciągle się kłóci, a to, przez co przechodzą, jest czymś więcej niż chwilowym kryzysem. Donosiciel mówi, że  tarcia w małżeństwie osiągnęło rekordowy poziom, ale rozwód między nimi może być bardzo kosztowny.

In Touch donosi o rozwodzie Ellen DeGeneres

In Touch donosi o rozwodzie Ellen DeGeneres

Para ma problemy od dłuższego czasu. Według tabloidu dramat jest zbyt duży, by sobie z nim poradzić.

Ellen ma dużo na głowie. Po pierwsze, doszło do odejścia pracowników po tym, jak zostali zmuszeni do obniżek płac, gdy Ellen zaczęła nagrywać z domu z powodu koronawirusa. Potem ludzie zaczęli ją atakować w mediach społecznościowych, dzieląc się historiami o tym, jak wredna jest za kulisami. Teraz podkreśla, że ​​jej program może zostać zmieniony na dobre. Nie wygląda dobrze – twierdzi informator – Portia chce odejść! Czy może być jeszcze gorzej dla Ellen?

Podobno de Rossi w końcu pękła i nie mogła już dłużej wytrzymać wrzasków i dziecięcych napadów złości żony. Magazyn twierdzi, że obecna epidemia pogorszyła sytuację i powiększyła istniejące między nimi problemy.

Wystąpiły problemy z zazdrością. DeGeneres wie, że Portia jest oszałamiająca i widziała, jak ludzie ją adorują na imprezach, doprowadza to Ellen do szaleństwa.

Artykuł kończy się stwierdzeniem, że tym razem nie ma odwrotu, a bitwa rozwodowa o wartości 500 milionów dolarów tylko zwiększy udrękę Ellen.


ELLEN DEGENERES AND PORTIA DE ROSSI

ELLEN DEGENERES AND PORTIA DE ROSSI

Portia de Rossi i Ellen DeGeneres - kryzys w związku

Portia de Rossi i Ellen DeGeneres - kryzys w związku

Portia de Rossi i Ellen DeGeneres – Złote Globy 2020

Portia de Rossi i Ellen DeGeneres – Złote Globy 2020

Dodaj komentarz

  • ewa pisze:

    PRZECIEZ ta Ellen od jakiegos czasu otwarcie pokazuje rozne tematy zwiazane z kultem iluminatow: np. wywiad z Sandra Bullock, gdzie ta się przyznaje do używania „substancji” z młodych organizmów!!! nie wierze, ze to pokazali… Ellen jest zamieszana głęboko w pizzagate, poszukajcie sobie… tło jej show to cholerna wyspa Epsteina, gdzie bywała REGULARNIE… obrzydliwa postać!!! ostatnio z kajdankami na nodze daje jakieś komiczne informacje i sygnały poparcia dla pedofila Toma Hanksa…

  • Gość pisze:

    Elwira Szczepańska – z wykształcenia polonistka… a pisać po polsku nie potrafi!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×