Szukaj

Elle Fanning przefarbowała swoje blond włosy. Szalona metamorfoza dodała jej lat

Elle Fanning przefarbowała włosy na czerwony kolor. Efektem swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. 21-letnia aktorka eksperymentuje z wizerunkiem podczas wolnego od pracy.
Elle Fanning nowa fryzura

Elle Fanning nowa fryzura

Gwiazdy zdążyły już przyzwyczaić nas do regularnego dzielenia się zdjęciami i filmikami z domowego zacisza. Tym razem zdjęciem z cyklu #satyhome podzieliła się Elle Fanning. Siostra Dakoty Fanning promuje pozostanie w domu i zaskakuje fanów swoimi pomysłami na czas kwarantanny.

Elle Fanning zmieniła fryzurę

21-letnia Elle Fanning ma za sobą szereg głośnych hollywoodzkich ról, dzięki którym zyskała potężne grono fanów. Tylko na Instagramie jej poczynania śledzi codziennie ponad 4 miliony internautów. To z nimi aktorka dzieli się przełomowymi momentami z życia zawodowego i prywatnego. Dziś pokazała, jak radzi sobie z nudą.

Gwiazda zamieściła na Instastory zdjęcie w nowej fryzurze. Elle Fanning przefarbowała włosy na czerwono. Taki wizerunek zdecydowanie dodaje jej charakteru. Jak sama przyznała – siedząc w domu i nic nie robiąc ma czas na eksperymentowanie ze swoim wizerunkiem. Wielu fanów na forach internetowych twierdzi, że nowa fryzura nadała Elle pazura, ale też dodała jej lat. Z eterycznej „dwudziestki” zmieniła ją w charakterną „trzydziestkę”.

Elle Fanning – w czym zagrała w 2020 roku?

Na początku tygodnia aktorka z podekscytowaniem podzieliła się z fanami pierwszym zwiastunem nowego potencjalnego hitu – The Great. Satyryczny serial opowiada historię rosyjskiego cara Piotra i jego zaaranżowanego małżeństwa z Katarzyną Wielką. Serial został wyreżyserowany przez Tony’ego McNamarę, który otrzymał nominację do Oscara za scenariusz do filmu Faworyta. Pierwszy sezon ma 10 odcinków i rozpoczyna się od przybycia granej przez Fanning carycy do Rosji.

Elle zagra również u boku swojej starszej siostry, Dakoty, w dramacie, którego akcja toczy się podczas II wojny światowej w reżyserii francuskiej aktorki i reżyserki Melanie Laurent. Elle i Dakota wcielą się w siostry, których życie rozdarte jest przez wybuch wojny, i które walczą o przetrwanie podczas nazistowskiej okupacji. Flm jest adaptacją bestsellerowej powieści Nightingale autorstwa Kristin Hannah. Na czas pandemii COVID-19 praca na planie produkcji została wstrzymana.


Elle Fanning w rudych włosach, Instagram

Elle Fanning w rudych włosach, Instagram

Elle Fanning namawia do pozostania w domu, Instagram

Elle Fanning namawia do pozostania w domu, Instagram

Ambasadorka L'Oréal Paris Elle Fanning - Worth it studio, Cannes 2019

Ambasadorka L'Oréal Paris Elle Fanning - Worth it studio, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×