Szukaj

Elle Fanning przefarbowała swoje blond włosy. Szalona metamorfoza dodała jej lat

Elle Fanning nowa fryzura

Elle Fanning nowa fryzura

Elle Fanning przefarbowała włosy na czerwony kolor. Efektem swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. 21-letnia aktorka eksperymentuje z wizerunkiem podczas wolnego od pracy.

Gwiazdy zdążyły już przyzwyczaić nas do regularnego dzielenia się zdjęciami i filmikami z domowego zacisza. Tym razem zdjęciem z cyklu #satyhome podzieliła się Elle Fanning. Siostra Dakoty Fanning promuje pozostanie w domu i zaskakuje fanów swoimi pomysłami na czas kwarantanny.

Elle Fanning zmieniła fryzurę

21-letnia Elle Fanning ma za sobą szereg głośnych hollywoodzkich ról, dzięki którym zyskała potężne grono fanów. Tylko na Instagramie jej poczynania śledzi codziennie ponad 4 miliony internautów. To z nimi aktorka dzieli się przełomowymi momentami z życia zawodowego i prywatnego. Dziś pokazała, jak radzi sobie z nudą.

Gwiazda zamieściła na Instastory zdjęcie w nowej fryzurze. Elle Fanning przefarbowała włosy na czerwono. Taki wizerunek zdecydowanie dodaje jej charakteru. Jak sama przyznała – siedząc w domu i nic nie robiąc ma czas na eksperymentowanie ze swoim wizerunkiem. Wielu fanów na forach internetowych twierdzi, że nowa fryzura nadała Elle pazura, ale też dodała jej lat. Z eterycznej „dwudziestki” zmieniła ją w charakterną „trzydziestkę”.

Elle Fanning – w czym zagrała w 2020 roku?

Na początku tygodnia aktorka z podekscytowaniem podzieliła się z fanami pierwszym zwiastunem nowego potencjalnego hitu – The Great. Satyryczny serial opowiada historię rosyjskiego cara Piotra i jego zaaranżowanego małżeństwa z Katarzyną Wielką. Serial został wyreżyserowany przez Tony’ego McNamarę, który otrzymał nominację do Oscara za scenariusz do filmu Faworyta. Pierwszy sezon ma 10 odcinków i rozpoczyna się od przybycia granej przez Fanning carycy do Rosji.

Elle zagra również u boku swojej starszej siostry, Dakoty, w dramacie, którego akcja toczy się podczas II wojny światowej w reżyserii francuskiej aktorki i reżyserki Melanie Laurent. Elle i Dakota wcielą się w siostry, których życie rozdarte jest przez wybuch wojny, i które walczą o przetrwanie podczas nazistowskiej okupacji. Flm jest adaptacją bestsellerowej powieści Nightingale autorstwa Kristin Hannah. Na czas pandemii COVID-19 praca na planie produkcji została wstrzymana.


Elle Fanning w rudych włosach, Instagram

Elle Fanning w rudych włosach, Instagram

Elle Fanning namawia do pozostania w domu, Instagram

Elle Fanning namawia do pozostania w domu, Instagram

Ambasadorka L'Oréal Paris Elle Fanning - Worth it studio, Cannes 2019

Ambasadorka L'Oréal Paris Elle Fanning - Worth it studio, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×