Szukaj

Córeczka Oli Jordan stroi minki do lustra. Ella to najsłodszy bobasek świata. Co zdjęcie to piękniejsza

Ola Jordan z córką Ellą

Ola Jordan z córką Ellą

Ola Jordan i jej mąż James na początku marca zostali rodzicami. Ich szczęście nie ma granic. A mała Ella odwdzięcza się swoimi słodkimi minkami.

Ola Jordan, to ceniona i utalentowana tancerka, która swoją karierę rozwijała głównie w Wielkiej Brytanii. Można było ją podziwiać w tamtejszych edycjach Tańca z gwiazdami, gdzie miała okazję partnerować mężczyznom z pierwszych stron wyspiarskich magazynów plotkarskich.

Najszczęśliwszy był dla Polki finał siódmego sezonu, kiedy to wraz z dziennikarzem BBC, Chrisem Hollinsem, wygrała Kryształową Kulę. Na fali popularności wydała książkę po angielsku i podpisała kontrakt z Polsatem, który zaprosił ją do jury polskiego odpowiednika tanecznego widowiska.

Ola Jordan: spełnienie marzeń o córce. Jak wyglądała jej walka o dziecko?

Kariera karierą, ale Ola miała swoje wielkie i wciąż niespełnione marzenie – dziecko. Razem z mężem przez ponad dwa lata czynili wysiłki, żeby doczekać się potomstwa. Niestety, wszystkie starania spełzały na niczym. Kiedy para była bliska poddania się, wydarzył się tak bardzo oczekiwany przez nich moment. Test wypadł pozytywnie.

Kiedy w sierpniu ubiegłego roku Ola Jordan ogłosiła, że zrezygnowała z jurorowania w 10. edycji  Tańca z gwiazdami, wywołała szok wśród swoich fanów, ale i przedstawicieli mediów, gdyż nie chciała początkowo zdradzić, jaki powód stoi za tak nagłą i poważną decyzją. Fani tancerki szybko zaczęli spekulować, czy to oby nie ciąża. Wreszcie 1 września tancerka oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się wymarzonego dziecka.

Nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale jestem szczęśliwa, że mogę przekazać, że ja i James spodziewamy się dziecka. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że wkrótce do naszej rodziny dołączy mały urwis. – napisała wtedy Ola na Instagramie.

W tym samym komunikacie przyznała, że oboje są już przepełnieni miłością do swojego maleństwa, a James codziennie wygłasza długie tyrady do brzucha. Tancerka ponad połowę swojego życia spędziła jako partnerka Jamesa Jordana i wyznała, że nigdy nikogo nie kochała tak, jak swego męża. Oboje zdradzili, że nie mogą się doczekać, żeby poznać tę małą osóbkę, która rosła w Oli. Wreszcie po dziewięciu miesiącach, 1 marca, na świat przyszła ich wymarzona córeczka.

Nowe zdjęcia Oli Jordan z córką. Słodki widok

Od tamtej pory szczęśliwi rodzice co chwilę pokazują zdjęcia ślicznej Elli. Trzeba przyznać, że maleńka córeczka Jordanów wygląda na niezwykle komunikatywne dziecko.

Kiedy mamusia robi ci setki fotek zanim wyjdziecie – podpisała Ola ostatnią serię zdjęć ze słodką Ellą.

Popatrzcie tylko na miny tego ślicznego bobasa i jej uroczy uśmiech! Nic dziwnego, że mama Ola też wygląda kwitnąco.


Ola Jordan z córką

Ola Jordan z córką

Ola Jordan z córką

Ola Jordan z córką

Ola Jordan z córką

Ola Jordan z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×