Szukaj

Ukrywana córka Władimira Putina to skóra zdjęta z ojca! Wygląda niemal tak samo, jak on w młodości. Zdjęcia nie kłamią

Władimir Putin

Władimir Putin

Temat trzeciej córki Władimira Putina wraca jak bumerang. Co jakiś czas na jaw wychodzą nowe fakty. Właśnie ujawniono zdjęcie prezydenta Rosji, gdy miał 16 lat. Media twierdzą, że Elizaveta jest do niego podobna.

Władimir Putin jest nie tylko prezydentem Rosji, ale i osobą medialną. Wielokrotnie już znajdował się na okładkach poczytnych gazet na całym świecie. Sam również dokłada wszelkich starań, aby podkręcać atmosferę i kreować swój wizerunek w mediach. W sieci opublikował zdjęcia z jazdy konnej bez koszulki oraz z czarnym pasem sztuk walki. Nie brakuje również kadrów z czasów, gdy był jeszcze dzieckiem.

Prezydent Rosji posiada dwie córki – Marię oraz Katerinę, które pochodzą ze związku z Ludmiłą Szkriebniewą. Nie można wykluczyć, że ma też trzecią córkę – Elizavetę Kriwonogich. Dowodem na to ma być podobieństwo, które wynika ze zdjęć. W sieci pojawiło się właśnie zestawienie kilku kadrów Putina i Elizavety, gdy byli w podobnym wieku. Nastolatka jest jego kopią.

Jak wygląda trzecia córka Władimira Putina?

O tym, że Władimir Putin może mieć trzecią córkę, po raz pierwszy poinformował portal Proekt. Informator serwisu dotarł do kopii dokumentów należących do matki dziewczyny, Svetlany Kriwonogich, która jeszcze w latach 90. była sprzątaczką. Krótko po tym, jak miała poznać obecnego prezydenta Rosji, przeprowadziła się do jednego z najbardziej elitarnych apartamentów Petersburga. Obecnie jej majątek szacuje się na 7,7 miliarda rubli, co jest równowartością 380 mln złotych. Rzekomy romans miał zakończyć się dopiero pod koniec ostatniej dekady.

Elizaveta urodziła się w 2003 roku i ma obecnie 17 lat. Portal Daily Mail zestawił ze sobą kilka zdjęć przedstawiających nastolatkę i Władimira, gdy byli w tym samym wieku. Nie sposób nie zauważyć, że są do siebie łudząco podobni. Nie tylko mają taki sam kolor włosów, ale i kolor oczu, kształt nosa, ust, a nawet charakterystyczny dołeczek w brodzie.

Nie dziwi więc fakt, że oprogramowanie do rozpoznawania twarzy, z którego korzystał Proekt, wykazało aż 70,44% cech wspólnych. Wszystko wskazuje na to, że jedna z największych tajemnic jednowładcy Rosji wyszła na jaw.

Jak sądzicie, czy Waszym zdaniem Elizaveta faktycznie może być córką Władimira Putina?


Elizaveta – trzecia córka Władimira Putina

Elizaveta – trzecia córka Władimira Putina

Władimir Putin jak Kevin sam w domu?

Władimir Putin jak Kevin sam w domu?

Skandal na Eurowizji z udziałem Władimira Putina

Skandal na Eurowizji z udziałem Władimira Putina

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×