Szukaj

Trzy dni temu urodziła, a już udziela wywiadów. Eliza z “Warsaw Shore” opowiedziała o tym… co ułatwiło jej poród!

Eliza Wesołowska w drugiej ciąży

Eliza z Warsaw Shore o porodzie

W polski show-biznesie prawdziwy baby boom. Już wkrótce mamami zostaną między innymi Małgorzata Socha, Natalia Kukulska czy Paulina Sykut.

Zobacz: Aż tak intymnych wyznań Pauliny Sykut o ciąży nie spodziewaliśmy się: „Wymiotowałam kilka razy dziennie. Robiłam przy mężu test ciążowy”. Gwiazda nie ma żadnych tajemnic! 

Kolejnego dziecka doczekała się także gwiazda programu Warsaw Shore. Eliza Wesołowska urodziła drugą córkę. Ojcem dziewczynek jest poznany w trakcie trwania show – Trybson. To on jako pierwszy pochwalił się światu kolejną córką. Z kolei Eliza na swoim Facebooku opublikowała urocze zdjęcie z dziewczynką. Już dziś wiadomo, że otrzyma ona – podobnie jak jej siostra – dwa imiona. Tym razem rodzice zdecydowali się na Kornelię Dianę. Choć od porodu minęło dopiero kilka dni, to Eliza już postanowiła opowiedzieć o tym, jak udało jej się przez niego przejść. Wszystko zawdzięcza oczywiście Trybsonowi.

W ciąży ma się o wiele mniej energii na wszystko. Gdy wstawałam rano, to czułam się, jakbym wzięła tabletkę nasenną, zamiast być wyspana. Pomagała mi aktywność fizyczna pod okiem Trybsona. Ma megapozytywny wpływ na samopoczucie, pomaga w zdrowiu i przyczynia się do ułatwienia porodu. Teraz chcę już na całego poświęcić się diecie i ćwiczeniom, bo bycie fit jest opłacalne! – mówi w rozmowie z Super Expressem

Elizie życzymy więc spełnienia tych marzeń.

Zobacz: Eliza z „Warsaw Shore” urodziła! Dumny tata pochwalił się tym w niecodzienny sposób

Eliza Wesołowska z dzieckiem

Eliza Wesołowska z Warsaw Shore o porodzie

Eliza Wesołowska - ostatnie zdjęcia przed drugim porodem

Eliza z Warsaw Shore o porodzie


Lubisz Trybsona i Elizę z Warsaw Shore?

×