Eliza w nowej fryzurze i Trybson z córkami. Victoria i Kornelia wyrosły na śliczne dziewczynki

Eliza Trybała

Eliza Trybała

Eliza Trybała dodała nowe zdjęcie na Instagramie. Chwali się nową fryzurą, a także pokazuje swojego ukochanego Trybsona i ich córki Victorię i Kornelię. Internauci są zachwyceni.  

Eliza i Paweł Trybson Trybała poznali się w programie Warsaw Shore. Połączyło ich silne uczucie, które przetrwało długie lata. W 2014 roku powitali na świecie córkę Victorię, dwa lata później do ich rodziny dołączyła Kornelia. Zakochani w 2017 roku wzięli ślub cywilny. Planują jeszcze jedną uroczystość.

Małżonkowie wezmą ślub kościelny. Jak zdradziła Trybała w rozmowie z Jastrząb Post, wybrali już datę. Chcieliby się pobrać w dniu, w którym przypada 10. rocznica ich związku:

Dziewczynki będą większe, odchowane i będzie więcej czasu, żeby to planować. Mój ślub będzie bardzo huczny, nie skromny. Marzę, aby znaleźli się na nim wszyscy i żeby to było wyjątkowe miejsce. Myślałam o zamku, o plaży, o Las Vegas i takich nietypowych miejscach.

Eliza Trybała w nowej fryzurze. Pokazała też dzieci

Eliza stara się być aktywna w social mediach. Regularnie publikuje nowe posty. Na niektórych zdjęciach pozuje sama, na innych pojawiają się jej ukochany mąż i córki. Niedawno dorzuciła do puli kolejną, uroczą fotografię z domowego zacisza.

Tym razem celebrytka pozuje przed kominkiem w towarzystwie Trybsona. Małżonkom towarzyszą córki: Kornelia i Victoria, które mają na sobie identyczne sukienki. Nie da się ukryć, że wyrosły na piękne dziewczynki.

Uwagę przyciąga też nowa fryzura Elizy. Chociaż przez długi czas była wierna ciemnym kolorom, postanowiła nieco zaszaleć z kolorem. Obecnie nosi rude włosy.

Najlepiej w komplecie — skomentowała zdjęcie Eliza Trybała.

Wpis zachwycił internautów. W komentarzach komplementują rodzinny kadr:

  • Super rodzina, właśnie tacy jesteście idealni. Dlaczego? Bo jesteście prawdziwi. Pięknie patrzy się na takie zdjęcia.
  • Idealnie, ślicznie i rodzinnie tak jak na załączonym obrazku.
  • Oglądałam Was w programie i jak fajnie widzieć Was teraz razem. Cudowna z Was rodzinka.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Zdjęcie jest naprawdę piękne.


Eliza Trybała i Trybson z dziećmi

Eliza Trybała i Trybson z dziećmi

Eliza Trybała – Bożego Narodzenia 2020

Eliza Trybała – Bożego Narodzenia 2020

Eliza Trybała w czarnych włosach

Eliza Trybała w czarnych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×