Sylwester Elizy i Trybsona skończył się awanturą w restauracji? Para odpowiada na skandaliczne doniesienia. Jest oświadczenie

Eliza i Trybson

Eliza i Trybson

Eliza i Trybson, celebryci znani z Warsaw Shore podczas imprezy Sylwestrowej mieli zachowywać się skandalicznie. Nie tylko inni goście, ale i obsługa miała być zniesmaczona ich zachowaniem. Co takiego zrobili?

ElizaPaweł Trybson Trybała to celebryci, o których zrobiło się głośno po tym, jak wzięli udział w Warsaw Shore. Oboje szybko zapałali do siebie płomiennym uczuciem, które połączyło ich na kolejne lata. W 2014 roku zostali rodzicami Victorii, a dwa lata później do ich rodziny dołączyła Kornelia. Para zdecydowała się w końcu sformalizować swój związek. W 2017 roku wzięli ślub cywilny, choć dwa lata coraz chętniej opowiadali o tym, że planują jeszcze jedną uroczystość, tym razem w kościele.

Dziewczynki będą większe, odchowane i będzie więcej czasu, żeby to planować. Mój ślub będzie bardzo huczny, nie skromny. Marzę, aby znaleźli się na nim wszyscy i żeby to było wyjątkowe miejsce. Myślałam o zamku, o plaży, o Las Vegas i takich nietypowych miejscach.

Para słynie z zamiłowania do hucznych imprez i do takich z pewnością można zaliczyć sylwestrowe przyjęcie, w którym wzięli udział.

Eliza i Trybson zachowywali się niewłaściwie na imprezie sylwestrowej

Zakochani po opuszczeniu popularnego show postanowili zadbać o swój wizerunek. Oboje w pocie czoła pracowali na swój sukces. Paweł zaangażował się w działalność sportową, co wyszło mu na dobre. Obecnie nie tylko zdarza mu się wyjść do oktagonu, ale i komentuje walki na FAME MMA. Eliza natomiast realizuje się jako mama oraz influencerka.

Wydawać by się mogło, że osiągnęli pewną życiową stabilizację, a szaleńcze imprezy są już przeszłością, z najnowszych doniesień Pudelka wynika, że nadal lubią się dobrze zabawić. Jedna z czytelniczek tabloidu skontaktowała się z redakcją i zrelacjonowała przebieg sylwestrowej imprezy, w której uczestniczyła razem z celebrytami. Przyznała, że była świadkiem wielu nagannych zachowań pary.

Najpierw kłócili się z jakimiś ludźmi, że chcą koniecznie usiąść tam gdzie ich znajomi, chociaż w hotelu nie było winietek, tylko „kto pierwszy ten lepszy”, każdy siadał tam gdzie chce. Później zniknęli na 20 minut, a gdy wrócili zaczęli brać krzesła i tańczyć na nich jako jedyni na sali – wyznała Pudelkowi.

To był dopiero początek. Nieco później informatorka przyznała, że Eliza zaczęła głośno krzyczeć, że nie podoba jej się muzyka, którą puszczał DJ. Chwilę po tym zajściu podeszła do niego i najprawdopodobniej chciała zmienić melodię, co bardzo nie spodobało się muzykowi.

Eliza stwierdziła, że nie odpowiada jej muzyka i przez pół sali krzyczała: „A ty weź to wyłącz! Ta muzyka mi się nie podoba! Ja zapłaciłam i wymagam!”. Po czym podeszła do didżeja i zaczęła mu grzebać w konsolecie, więc on wyłączył muzykę. Inni goście się wkurzyli, bo byli w trakcie tańca, a tu nagle muzyki nie ma i jakaś kobieta krzyczy… – czytamy na Pudelku.

Sytuacja stała się na tyle nieznośna, że inni goście ruszyli, aby uspokoić parę. Niewiele brakowało, a doszłoby do bójki.

Podszedł facet w białej koszuli do Elizki i tłumaczył jej, że nie są tu sami, a ona zaczęła się z nim wykłócać. Drugi facet podszedł do Trybsona i też coś mu tłumaczył, a w międzyczasie kolega Trybsona, jego fizjoterapeuta, zamiast załagodzić sytuację wywołaną przez swoich znajomych, wykonywał do niego gest zachęcający do boksowania […] – zdradziła informatorka Pudelka.

Eliza postanowiła skomentować te doniesienia, publikując na Instagramie oświadczenie, w którym wyjaśniła całe zajście. Już na wstępie zaznaczyła, że nie krzyczała: zapłaciłam i wymagam, ponieważ została zaproszona przez restauracje.

Jak mogłam tak krzyczeć, jak za niego nie zapłaciłam? Umówieni byliśmy na reklamę ośrodka, w którym byliśmy, więc nie mogłam tak krzyczeć… […].

Przyznała, że zwróciła uwagę DJ-owi, aby zmienił repertuar, ponieważ przy muzyce, którą puszczał, nie można było się bawić. W jej ocenie nikt ze zgromadzonych nie był zły za jej zachowanie, a nawet kilka osób okazało jej swoje poparcie. Potwierdziła również, że tańczyła na krześle.

A to, że tańczyłam na krześle, to co z tego? Bawię się tak, jak mi się podoba, czy komuś tym krzywdę robię? […]

Treść całego oświadczenia znajdziecie w naszej galerii.


Eliza - oświadczenie ws. sylwestra

Eliza - oświadczenie ws. sylwestra

Eliza - oświadczenie ws. sylwestra

Eliza - oświadczenie ws. sylwestra

Eliza - oświadczenie ws. sylwestra

Eliza - oświadczenie ws. sylwestra

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co to było za miejsce? Ktory durny hotel bierze ich na promocje ?

 • Robert P pisze:

  Jako radca prawny apeluję do hotelu o nie udostępnianie p.Elizie nagrań z monitoringu, ponieważ:
  1. Goście to osoby prywatne i nie można udostępniać ich wizerunku p.Elizie, ani nikomu innemu.
  2. Goście nie byli informowani o monitoringu, jego celowości w stołówce, administratorze danych osobowych.
  3. p. Eliza i małżonek są osobami publicznymi, a więc ich wizerunek jest publiczny, więc może być upubliczniany. To w zasadzie jest logiczne.

  Warto też zwrócić uwagę, że poza celebrytami, o których mowa w w/w artykule były też tam osoby ze świata biznesu oraz polityki, które nie wiedziały, że Ci celebryci tam będą (jak zresztą i inni goście) i nie życzą sobie żadnych powiązań.

 • Gośćpyrus pisze:

  Pala nie trybala masakra

 • Gośćpyrus pisze:

  To pały są że szkoda gadac

 • Gość pisze:

  To ludzie bez klasy .Podobna para jak Angela Głaczkowska i Igor Jakubowski.ktory znokautował 18 latka zdomu dziecka.Tacy to sportowcy też bywają,którzy dla kasy „bawią”ludzi”.

 • Gość pisze:

  Czyli nic się nie zmienili od czasu Warsaw Shore, żenada.

 • Gość 666 pisze:

  Dziwne, że „normalnym” ludziom nie zdarzają się takie sytuacje. Od razu widać, że komuś się za dużo zdaje i za dużo wypił. Jeżeli komuś się zdarzy to wiadomo od razu, że patola bo nikt kto posiada jakąś kulturę osobistą i poziom nie wdaje się w taką żenadę. Dawniej na takich ludzi mówiono prostacy 🙂

 • Gość Irena pisze:

  Reklama jak trzeba

 • Gość pisze:

  Patocelebryci, masakra o kim wy tu piszecie:(:(:(
  Oni za coś darmowego sami dali by się sprzedać!!!! Ludzie bez przyszłości!!!!

 • 123 pisze:

  Jeśli byli zaproszeni to chyba do reprezentacyjnego stolika i nie musieli szukać miejsca

 • Gość pisze:

  Jeśli byli zaproszeni to chyba do reprezentacyjnego stolika i nie musieli szukać miejsca

 • Gość pisze:

  Jeśli byli zaproszeni, to chyba był to stolik reprezentacyjny i nie musieli szukać miejsca

 • HaniaGość pisze:

  A kim ty jesteś posłowiem Ci też śmise…m z recyklingu

 • Gość pisze:

  Eliza, miesza ci się prawdą z kłamstwem. Nikogo uprzejmie nie prosiłaś tylko krzyczałaś przez pół sali „ej, dj wyłącz to”, wbiłaś się DJ-owi za konsoletę, zabrałaś mikrofon i krzyczałaś Czy ludzie wolą DJ elize czy jego. Na co wcale nikt nie krzyczał że woli ciebie tylko twoi znajomi i twój mąż krzyczeli słowo „jebać”, co zresztą słychać na tym nagraniu. Nie wiem kogo jebać? Chyba dj’a? Ludzie nie płacili 1500 zł za Sylwestra po to żeby muzykę puszczała im dj Eliza. Na nagraniu widać że jeden facet zwracacie uwagę później młody chłopak zwracacie uwagę w tym samym czasie inny facet zwraca uwagę twojemu mężowi.

 • Goś pisze:

  Sodowa uderzyła do główki i brak wychowania..

  • Gośćwisła pisze:

   wirt polska to antypolski portal ,ziejacy jadem ,juz nie tylko w wartosci katolickie ,ale podstawowe normy moralne, konstrktywne wypowiedzi kasowane notorycznie, a obelzywe po linii portalu segregowane i wystawiane w czolowce

 • Gość pisze:

  Trybson opowiedział o tym, czemu nazywają go konfidentem!

 • Gość pisze:

  Patpcelebryci🤮🤮🤮

 • Gość pisze:

  Kobieto , ty nie masz w sobie nawet odrobinke KLASY.
  Jaki przyklad dajesz swoim dzieciom ?

 • Gość pisze:

  Widać, że najpierw podeszli do stołu jakiejś rodzinki i coś się wykłócają bo machają rękami jedni i drudzy i Eliza stroi miny.
  Kto normalny w hotelu na imprezie tańczy na krześle na którym rano na śniadaniu ktoś usiądzie. Widać też, że jakieś 2 kobiety zabierają im te krzesła. Jak chcieli takiego sylwestra w ich stylu to Ibiza albo domówka.
  Skoro byli tam w pracy reklamować hotel to tym bardziej.
  Kto normalny krzyczy przez pół sali do dj żeby zmienił muzykę? Podchodzi się normalnie i prosi o jakąś piosenkę czy nawet sugeruje zmianę repertuaru, ale w kulturalny sposób a nie wydzierając się jak w remizie do faceta, który mógłby być jej ojcem.
  Podchodzi do niej facet, który mógłby być jej ojcem zwrócić jej uwagę, że nie są sami i żeby nie robiła gownoburzy (przerwana w trakcie muzyka i taniec innych osób), a ona mu macha rękami przed twarzą i pomoce widać, że się wykłóca. Dalej podchodzi do niej jakiś młody i ewidentnie uspakaja, a ona go agresywnie odpycha. Trybson gada z innym facetem, a jego kolega do tego faceta wykonuje gęsty nawołujące do bójki. Widać jakie to towarzystwo. Jak chcą być prostakami to niech będą, ale niech się nie kreują na ludzi z klasą.

 • Gość pisze:

  Celebryci😂😂😂zostali zaproszeni no to ładna reklamę zrobili , tylko pozazdrościć wieśniactwa i buractwa niby celebrytów

 • Gość pisze:

  Reklama ośrodka 🙆

 • Eststka pisze:

  Przestańcie wywalać język! Co to za moda, za chwlę zwymiotuję.

 • Gość pisze:

  Chyba sobie ktoś żartuje . Jacy celebryci ? Zapomnieliście jak w programieie zachowywała si Pani Eliza ? Brak słów .

 • Gość pisze:

  Trybała ? A co , to jest ?

 • Gość pisze:

  Taki live zabawa a słoma to 2 roźne rzeczy dlatego a mąź źona dzieci wnuki dom basen auto do pracy auto do lidla auto do kościoła przez 50lat źadna filozofia no ale i to tyle

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  Takie same śmieci jak Trzaskowski, pamiętacie? A właśnie, kiedy on się pojawi w jakimś telewizyjnym „paradiso”? A może będzie miał własne, z Budką i Grodzkim jako asystentami?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×