Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania!...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!
Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów...

Dziś sobota, 26.05.2018

Elisabeth Revol przyznała, że oszukała Tomasza Mackiewicza?! „To ja go zostawiłam w górach, okłamałam go”. Kolejne mylące wyznanie himalaistki!

Elisabeth Revol, Tomasz Mackiewicz, Nanga Parbat


Elisabeth Revol spotka się z dziećmi i żoną Tomasza Mackiewicza?

Elisabeth Revol z każdym kolejnym wywiadem traci coraz bardziej na wiarygodności. Nie wiadomo jak jest na arenie międzynarodowej, ale Polacy i rodzimi himalaiści nie wierzą już w ani jedno słowo Francuzki, której udało się przeżyć tragiczną wyprawę na Nanga Parbat. Kilku polskich specjalistów wypowiadało się na temat jej wersji wydarzeń, Internauci jak zwykle wiedzą swoje, a w mediach panuje prawdziwy chaos. Ostatni wywiad, który Revol udzieliła w sprawie Tomasza Mackiewicza na antenie TVN24 wcale nie pomaga.

Na szczycie powiedział mi: „Eli nie widzę, nie widzę Cię”. Powiedział „co się ze mną dzieje?”. Jego pierwsza reakcja to nie było „zdobyłem szczyt”. To było „nie widzę Cię, nie widzę twojej czołówki”. Myślałam jak ja mogę mu pomóc. Jak sobie poradzę. Potem pomału zaczęliśmy schodzić. Opierał się na moim ramieniu. Miał odmrożony nos, widziałam krew, która spływa mu z brody… Teraz muszę przed sobą przyznać, że to ja go zostawiłam w górach, mimo że to nie była moja decyzja. Zostawiłam go, ale powiedziałam mu wcześniej że pomoc nadejdzie, czyli okłamałam go. Ja też czuję się zdradzona, w tym momencie nie mogę tego zaakceptować. Nie mogę się z tym pogodzić. W końcu spełnił swoje marzenie, a nie mógł zobaczyć tego widoku. Podzielić się tą wiadomością ze swoimi dziećmi, z Maksem jego małym synkiem, to na tym mu najbardziej zależało… nie zdążył tego zrobić  – mówiła podczas wywiadu himalaistka

Podczas wywiadu Revol wspomniała też o dzieciach Mackiewicza. Najbardziej pragnie się z nimi spotkać, przedstawić swoją wersję i opowiedzieć o wyprawie:

Od razu, gdy poczuję się lepiej, muszę ją zobaczyć. Z Anią mamy sobie wiele do powiedzenia. Chcemy się zobaczyć, pragnę zobaczyć dzieci Tomka. Opowiedzieć im wszystko. Dla mnie to bardzo ważne, żeby podzielić się z nimi wszystkim, co przeżyliśmy tam na górze, wszystkim, co sobie powiedzieliśmy, wspinając się – wyjaśmiła

Jak myślicie, powinna to robić?

Pogrzeb Tomasza Mackiewicza. Siostra tragicznie zmarłego himalaisty wyjawia szczegóły ceremonii. Padły też mocne słowa o Elisabeth Revol

Zagraniczna telewizja ujawniła ostatnie nagranie Tomasza Mackiewicza. Internauci wstrzymali oddech [WIDEO]

Tomasz Mackiewicz miał ukryty cel w swojej wyprawie na Nanga Parbat? Zdruzgotany przyjaciel himalaisty wyjawia prawdę: „Powiedział, że musi jechać”

Wierzysz w wersję wydarzeń Elisabeth Revol?Komentarzy: 2


Gość | 16 lutego 2018, 22:56

A ile czekała na Mackiewicza na szczycie? Czemu tego nie udokumentowała? Może była tam sama a znalazła go schodząc. Czemu nie zainteresowała się w jakim jest stanie gdy był daleko za nią?


Gość | 13 lutego 2018, 18:41

Którzy nas himalaiści nie wierzą w jej słowa?
Poza tym ta wersja nie różni się niczym od poprzedniej, jak się jest nie w temacie to lepiej nie pisać głupot.


Dodaj komentarz
×