Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Ta ślicznotka koncertowo oszukała wszystkich! O mały włos a zostałaby miss

Miss - mężczyzna przebrał się za kobietę


Piękna Miss okazała się być mężczyzną

Takich żartów podczas wyborów miss jeszcze nie było! Atrakcyjna dziewczyna wystąpiła w konkursie piękności, doszła nawet do finału. Jak się jednak okazało, śliczna brunetka finalnie okazała się brunetem! Kandydatka do korony była przebranym mężczyzną.

22-letni Eli Diagilew z Kazachstanu, na co dzień jest modelem, postanowił się zabawić przebierając się za kobietę. Zatem wystartował sobie w konkursie na Wirtualną Miss swojego kraju. Eli z cała pewnością nie spodziewał się jednak, że dojdzie do samego finału. O mały włos nie wygrał całego konkursu!

Eli Diagilew wysłał swoje zdjęcie w stroju kobiety, w pełnym makijażu i peruce, podając się za zmysłową Arinę Aljewą. Drogą głosowania internetowego, mężczyzna podszywający się pod kobietę doszedł do najważniejszej rundy. Wówczas z konkursu nagle się wycofał, przyznał się bowiem organizatorom, że jednak nie jest kobietą, a jego kandydaturę zastąpiono inną ślicznotką:

Zawsze byłem zwolennikiem naturalnego piękna. Obecnie ma się wrażenie, że wiele kobiet wygląda tak samo, podobnie się malują, ubierają i są przekonane, że są piękne, jeśli podążają za modą i trendami — narzekał w jednym z wywiadów.

Eli swoim wyczynem pragnął udowodnić, że naturalne, kobiece piękno to już przeszłość. Jego zdaniem współczesne kobiety ślepo podążają za modą i trendami, stają się coraz bardziej sztuczne w swoim wyglądzie. Zatem młody chłopak pokazał, że wystarczą odpowiednie kosmetyki, świetny strój i przede wszystkim głęboka obróbka w programie graficznym! Wówczas każdy mężczyzna może stać się piękną kobietą.

Na szczęście tylko na obrazku 🙂

M jak Miłość: Wielki powrót ukochanej bohaterki! Nie widzieliśmy jej od czterech lat!

Dziś Walentynki! Z tej okazji przypominamy romantyczne historie 10 najpiękniejszych par w polskim show-biznesie [GALERIA]

Takiego eventu jeszcze nie było! Najgorętsze celebryckie biusty na jednej ściance: Anella, siostry Godlewskie, Mandaryna, Patrycja Wieja

Lubisz oglądać wybory Miss?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×