Ekskluzywny menel został ojcem! Pokazał noworodka i zdał relację z sali porodowej: „Taki bohater”

Ekskluzywny menel został ojcem

Ekskluzywny menel został ojcem

Kamil Pawelski został ojcem. Ekskluzywny menel podzielił się wspaniałą wiadomością, na którą odpowiedziało wiele gwiazd. Ekskluzywny menel z nieskrywaną radością podzielił się swoimi przeżyciami.

W polskiej blogosferze zdecydowanie rządzą kobiety, ale nie brakuje też mężczyzn, którzy dorobili się niemałego grona fanów. Do grona gwiazd internetu zdecydowanie można zaliczyć Kamila Pawelskiego, który szerszej publiczności dał się poznać jako Ekskluzywny menel.

Pracę w branży odzieżowej rozpoczął już kilka lat temu. Na założenie bloga zdecydował się dopiero w wieku 28 lat. Jego celem nie jest bycie „modową wyrocznią”, raczej stara się przekazać, co według niego można ze sobą łączyć. W swoich publikacjach pisze, że nie stara się rozumieć mody, a raczej ją czuć. Wychodzi z założenia, że człowiek powinien być ubrany, a nie przebrany.

Profil Kamila obserwuje prawie 70 tysięcy internautów. Dziś czekała na nich wspaniała niespodzianka.

Ekskluzywny menel został ojcem. Kamil Pawelski pokazał córkę

Ekskluzywny menel po prawie 3 latach po raz drugi został ojcem. Na swojej stronie w portalu społecznościowym pochwalił się, że jego żona, Viktoria Skrobatun, urodziła córeczkę. Poród rozpoczął się w poniedziałek, 15 marca, o 2 rano, a zakończył już po dwóch godzinach.

Status na 4:00 nad ranem: 2+2 i pies!

Bohaterka ogarnęła temat w 2 godziny! A jaka Matka, taka Córka! – zaczął swój wpis.

Młody ojciec podzielił się swoimi przeżyciami z sali porodowej. Zdradził, że nie zdecydował się na odcięcie pępowiny. Wolał, by zrobiła to doświadczona pielęgniarka.

Pępowiny jednak wolałem nie odcinać. Popatrzyłem z boku!
Taki bohater.

To będzie dobry tydzień!

Pawłowski otrzymał mnóstwo słów wsparcia od znanych przyjaciół. Razem z nim cieszą się Magda Mołek, Izabella Krzan, Iga Krefft, Ewelina Rydzyńska i Marika. Gratulacjom od fanów nie ma końca.

Jastrząb Post wita na świecie.


Ekskluzywny menel został ojcem

Ekskluzywny menel został ojcem

Ekskluzywny menel z rodziną

Ekskluzywny menel z rodziną

Ekskluzywny menel z rodziną

Ekskluzywny menel z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×