Nie żyje 21-letnia śliczna sportsmenka. Przyjechała na mistrzostwa do Polski

Ekaterina Koroleva nie żyje

Ekaterina Koroleva nie żyje

Ekaterina Koroleva nie żyje. Zawodniczka narodowej drużyny piłki ręcznej plażowej zmarła w Starych Jabłonkach. Miała 21 lat. 

Ekaterina Koroleva  do Starych Jabłonek pod Ostródą przyjechała na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, które odbywały się od 2 do 7 lipca. Piłkarka była jedną z członkiń rosyjskiej drużyny. Z pewnością nie zakładała, że te zawody zakończą się dla niej tak tragicznie.

Koroleva utonęła w jeziorze Szeląg Mały, gdzie wybrała się razem ze znajomymi z drużyny. Pomimo zakazu, Ekaterina skoczyła z pomostu wprost do wody. Chociaż wypłynęła na powierzchnię, była już nieprzytomna. Nie udało się jej uratować.

Nie znamy jeszcze dokładnej przyczyny śmierci kobiety. Policja została poinformowana przez operatora numeru 112. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, kobieta była reanimowana. Do rana na miejscu pracował prokurator, który wszczął w tej sprawie postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci – podkreślała rzecznik policji Anna Karczewska.

Pomimo reanimacji nie udało się przywrócić życia siatkarce. Co tak właściwie się stało i czy maczały w tym palce osoby trzecie? Na ten moment ustalają to śledczy. Mówi się jednak, że bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie lub zawał serca.

Zobacz: Nie żyje znana polska wokalistka. Artystka przegrała długą walkę z chorobą

Zobacz: 20-letni gwiazdor Disneya nie żyje. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość

Zobacz: Max Wright nie żyje. Gwiazdor serialu „Alf” przegrał walkę z rakiem


Ekaterina Koroleva nie żyje. Fot. Russian Handball Federation

Ekaterina Koroleva nie żyje. Fot. Russian Handball Federation

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×