Wywiad Wojtka Jagielskiego z Edytą Górniak wywołał ogromne poruszenie. Mówiła o byłym partnerze, braku miłości, matce i synku. Ale tych 9 rzeczy na pewno nie wyłapaliście

Edyta Górniak rzadko udziela długich wywiadów. A jeszcze rzadziej tych, które mają na celu przedstawienie jej życia prywtanego, a nie artystycznego. Wokalistka zrobiła wyjątek dla Wojtka Jagielskiego (zobacz: Edyta Górniak po raz pierwszy tak szczerze o matce).

Wypowiedzi Edyty Górniak były długo cytowane – zwłaszcza te o trudnym dzieciństwie, Dariuszu K. i oczywiście synu Allanie. Jednak między tymi wypowiedziami piosenkarka zdradziła wiele małych ciekawostek, które mogą o niej mówić więcej, niż ona sobie z tego zdaje sprawę.

1. Nie zawsze mówię to, co bym chciała powiedzieć.

2. Kiedy jadę takstówką, muszę udawać kogoś innego.

3. Chodzę z Allankiem do kina kiedy rozpocznie się seans, a wychodzę zanim się skończy.

4. Moją uwagę skupiły wiadomości, które przed chwilą słyszałam, że nie będzie można produktować foie gras. Ja byłam wielką fanką foie gras. Jestem wegetarianką i to jest smak, którego mi brakuje.

5. Bardzo rzadko mi się zdarza, że jestem uradowana, ucieszona z tego co udało mi sie osiągnąć. Na tych 25 lat mam jedynie kilka wystąpień muzycznych, które mogę wspominać, że w miare poszło ok.

6. Jestem przyzwyczajona do wysokiego poziomu stresu. Jadę na adrealinie parę lat i gdyby tak wyłączyć tę adrealinę to nie wiadomo co by się stało.

7. Gdybym miała faceta to byśmy nie wyszlibyśmy z pokoju.

8. Dla mnie przerażające jest oganiczenie wolności. Niestety związek tak mi się kojarzy. Przy Piotrze czułam się dość wolno, ale niestety różniliśmy się.

9. Nigdy nie będę żyła na czyimś garnuszku.

Edyta Górniak

Fotografia: ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×