Szukaj

Edzia z „Królowych życia” straciła ciążę. Niewyobrażalna tragedia gwiazdy TTV

Edzia i Dagmara

Edzia i Dagmara

Program Królowe życia pokazuje nie tylko idealne życie jego uczestników. W piątkowym odcinku zobaczymy jak Dagmara i Edzia wspólnie przeżywają wielką tragedię. Edzia straciła dziecko.

Program Królowe życia od czasu pierwszego odcinka stał się prawdziwym telewizyjnym hitem stacji TTV. Show cieszy się wysoką oglądalnością i uznaniem wśród widzów. Ma też swoje gwiazdy. Na miano najbardziej rozpoznawanej Królowej zasługuje na pewno Dagmara Kaźmierska. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad  700 tysięcy fanów. Sama celebrytka uwielbia być w świetle kamer i na bieżąco relacjonuje wydarzenia ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego. Fani ją za to wręcz kochają, a ona szczerze tę miłość odwzajemnia.

Oprócz głównych bohaterów na antenie możemy zobaczyć także bliskie im osoby. Jedną z nich jest przyjaciółka Dagmary – Edyta Nowak znana widzom jako Edzia. Wielu fanów Królowych życia jest zdania, że Dagmara, Jacek i Edzia to najzabawniejsze trio z całego show. W ich życiu jednak zdarzają się także powody do wielkiego smutku.

Edzia z Królowych życia straciła ciążę

Mimo że Edzia regularnie gości w programie, to o jej życiu osobistym wiadomo naprawdę niewiele. Kobieta bardzo chroni swoją prywatność. Nowak, podobnie jak Dagmara, mieszka w Kłodzku, ale niestety nie możemy podglądać jej życia w social mediach. Nie znajdziemy jej na Instagramie czy Facebooku. Tym razem jednak emocje wzięły górę i kobieta postanowiła opowiedzieć o wielkiej tragedii. W piątkowym odcinku programu widzowie będą świadkami tego, jak Dagmara pociesza ją po stracie dziecka.

Moja bidna Edzia, nie płacz. Tak miało być. Nie bądź smutna – prosi swoją przyjaciółkę Dagmara.

Dagmara opowiedziała o tragedii, jaką przeszła Edzia.

Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie ch****e, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu.

Edyta wyznała, że jest jej bardzo ciężko i trudno jej było patrzeć na wyprawkę, którą przygotowała dla maluszka.

Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy – powiedziała Edzia.

Całą rozmowę Edzi i Dagmary będzie można zobaczyć w piątkowym odcinku programu.


Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×